Vienkiemyje sudegė namas

Vienkiemyje sudegė namas / Ukmergės PGT nuotr.

Liepos 2 d., sekmadienį, Lyduokių seniūnijoje, Antakalnio II kaime, degė iš medienos rąstų pastatytas gyvenamasis namas.  Gaisras kilo pavakare. Pranešimas apie tai buvo gautas, kai statinys jau skendėjo liepsnose. Namo priklausomybė tikslinama.

Taip pat sekmadienį Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai atlaisvino Pabaisko seniūnijoje Vaitkuškio kaime medžiu užverstą Parko gatvę. Nuvirtęs medis nuo kelio buvo pašalintas ir šeštadienį – tąsyk skubėta į Žemaitkiemio seniūnijoje esantį Balagano viensėdį.

Liepos 1 d., šeštadienį, taip pat atlikta gelbėjimo darbų: Žiedo g. 3 surinkti iš automobilio „Opel Zafira“ išsilieję tepalai bei suteikta pagalba greitosios pagalbos darbuotojams – iš buto S. Daukanto g. 67 name išneštas ligonis.

Darbo ugniagesiams netrūko paskutinėmis birželio dienomis. Birželio 27 d. greitosios pagalbos darbuotojams iš buto Miškų gatvėje 58 padėjo išnešti ligonį. Birželio 29 d. talkino kolegoms Molėtuose, gesinant Videniškių seniūnijoje kilusį gaisrą.

Birželio 29 d. gelbėtojai vyko į eismo avariją automagistralės A2 71-ame km vaduoti prispausto žmogaus. Atvykus išlaisvintos sudaužyto automobilio durelės, iškeltas vairuotojas bei atjungtas akumuliatorius.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *