Vilniaus apskrities policijos vadovybė pokyčius policijoje aptarė Ukmergėje

Vilniaus apskrities policijos vadovybė pokyčius policijoje aptarė Ukmergėje / Keičiama policijos komisariato struktūra ir darbų organizavimas.

Rugsėjo 8 d. Ukmergės rajono policijos komisariate pristatyta nauja rajono policijos komisariato struktūra bei veiklos organizavimas dirbant pagal naują modelį.

Susitikime su darbuotojais dalyvavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato laikinai viršininko pareigas einantis Rolandas Kiškis, pavaduotojas Ernestas Jurkonis. Vilniaus aps. VPK PK veiklos pakeitimo, sujungiant Viešosios ir Kriminalinės policijos padalinius, įgyvendinimo ir priežiūros darbo grupės nariai, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė bei Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas Vitalijus Jagminas.

Rajono policijos vadovas Mindaugas Petrauskas pristatė Ukmergės rajono policijos komisariato struktūrą, kuri pradės funkcionuoti nuo rugsėjo 12 d. Komisariate bus du padaliniai – Reagavimo ir Veiklos. Dirbti pagal naują modelį rajono policija jau yra pasirengusi, teliko atlikti kai kuriuos formalumus. Pareigūnų veikloje didelių pokyčių nebus, tik prasiplės funkcijos bei apie pusę savo darbo laiko jie praleis teritorijose. R.Kiškis kalbėjo apie pokyčių naudą žmonėms ir pareigūnų bendruomenei.

Svečiams klausimus uždavė rajono komisariato darbuotojai, domėjosi, kaip bus organizuojami mokymai, teiravosi su savo veikla susijusių dalykų. Diskusija užsimezgė su profesinės sąjungos atstovais, kurie palietė finansavimo klausimus.

Taip pat Vilniaus aps. VPK vadovybė policijos struktūrinius pokyčius bei darbų organizavimą aptarė Ukmergės rajono savivaldybėje vykusiame susitikime, kuriame dalyvavo savivaldybės meras, administracijos vadovai, skyrių vedėjai, seniūnai.

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *