Krepšinio šventė sukvietė ir čempionus

Krepšinio šventė sukvietė ir čempionus / Geležinis Vilkas

„Vilkmergės“ krepšininkės pakvietė krepšinio mėgėjus į smagią sezono uždarymo šventę.

Renginys praėjusią savaitę vyko Technologijų ir verslo mokykloje. „Baigėm sezoną Lietuvos moterų krepšinio lygoje, džiaugiamės, kad pagal galimybes žengėm žingsnį į priekį. Į sezono uždarymo šventę norėjom pakviesti draugus, sirgalius, šokėjas, mažąsias mūsų bičiules, kurios visą laiką buvo kartu, atkreipti dėmesį, kad šis sportas yra geras užsiėmimas jaunajai kartai“, – sakė Ukmergės moterų krepšinio klubo prezidentė Rima Boškevičienė.

Šventėje dalyvavo Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius-direktorius Mindaugas Špokas, LMKL direktorė Audra Ginelevičienė, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ vadovai, tarp kurių – ir ukmergiškis Vytautas Grušauskas, šios asociacijos prezidentas.

Renginio metu vyko draugiškos krepšinio varžybos, kuriose žaisti buvo pakviesti Ukmergės verslo įmonių vadovai. Rezultatu 38:29 juos įveikė „Vilkmergės“ merginos.

Taip pat vyko metimų į krepšį konkursas, į kurį organizatoriai kvietė žinomus žmones. Kiekvieną šioje rungtyje dalyvavusią komandą sudarė 3 dalyviai: „Vilkmergės“ narė, Ukmergės sporto centro mažoji krepšininkė ir koks nors garsus žmogus.

Konkurse dalyvavo mūsų rajono garbės pilietis politikas Vygaudas Ušackas, ukmergiškė krepšininkė, daugkartinė Lietuvos čempionė Rima Valentienė ir kiti jos kolegos, Europos ir pasaulio čempionas disko metikas Virgilijus Alekna, Rytų kovos menų meistras Jordanas Poškaitis, Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas, iš Ukmergės kilęs renginių ir televizijos laidų vedėjas Rolandas Vilkončius, vedęs ir šią šventę.

Konkursą laimėjusi komanda – valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis, „Vilkmergės“ krepšininkė Karolina Ambotaitė ir Sporto centro atstovė Rugilė Namikytė.

Veikė paroda, kurios autorius – žinomas karikatūristas Ilja Bereznickas. Jo darbuose vaizduojamos moterys ir krepšinis. Svečias piešė ir šventės metu.

R. Boškevičienė džiaugėsi, kad į renginį gausiai susirinko „Vilkmergės“ gerbėjų. Ji taip pat dėkojo rėmėjams: rajono savivaldybei, „Nemunui“, picerijai „Optima 13“, rajono vartotojų kooperatyvui, įmonėms „Ukmergės vandenys“, „Ukmergės šiluma“, Ukmergės autobusų parkui, sporto klubui „Daipara“, Vaitkuškio dvarui.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos talismanas

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos talismanas

ypač daug džiugesio suteikė mažiesiems. Dainiaus Vyto nuotr.

ypač daug džiugesio suteikė mažiesiems. Dainiaus Vyto nuotr.

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *