Piktina netvarka Pašilėje

Piktina netvarka Pašilėje /

Pašilėje gyvenanti moteris pasakojo apie netvarką prie Pašilės kapinių. Pasak jos, buvo žadėta prie jų pastatyti tualetą, bet niekas tuo nepasirūpina. Prieš Vėlines žmonių daugybė, o tualeto nėra. Reikalui prispyrus eina į mišką, todėl ten net koją baisu pastatyti.

Per mažai, pasak moters, ir konteinerių prie kapinių. Nėra kaip atliekas rūšiuoti, tai žmonės viską verčia kur papuola. Pagal viešuosius darbus dirbusieji aplinką buvo sutvarkę, bet viskas vėl baigia pavirsti šiukšlynu.

Ukmergės miesto seniūnė Zita Pečiulienė sakė, kad viešas lauko tualetas stovi Pašilėje prie galutinės autobusų stotelės, šalia kapinių. Jį prižiūri ir valo seniūnija. Tiesa, prie tualeto nėra ženklo, gal žmonės ir nežino.

Dėl konteinerių seniūnė mano, kad prieš šventes, kai į kapinės suplūsta daugybė žmonių, jų galėjo ir pritrūkti.

Skaudžiausia seniūnei kalbėti apie netvarką šalia kapinių – už tvoros išdygstančius šiukšlynus. Sako pavasarį seniūnijos pajėgomis teritorija buvo iškuopta, sutvarkyta ir net išgrėbta, bet nevalos ir vėl pritempė atliekų.

„Šiukšlynai neatsiranda savaime, juos padaro žmonės“, – liūdnai konstatuoja seniūnė. Jos įsitikinimu, su konteinerių kiekiu ar jų perpildymu tai nėra susiję. Juk jei žmogus šiukšles atneštų prie konteinerio, rastų jį pilną, tai piltų šalia. Atliekų vežėjai tokiu atveju turėtų jas surinkti. O dabar atliekų krūvos dygsta kur papuola. Kartais dar darbininkams besitvarkant, ateina kapinių lankytojas ir jas išverčia patvorin.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *