Šventėje mezgė ir berniukai

Šventėje mezgė ir berniukai / Mažieji bibliotekos skaitytojai mielai mokėsi naujo amato.

Trečią birželio savaitę visame pasaulyje vyksta Tarptautinė mezgimo viešumoje diena. Prieš keletą metų į šią akciją įsiliejo ir Lietuva. Ukmergėje ši diena minima taip pat jau kelerius metus.

Vlado Šlaito viešoji biblioteka, minėdama Mezgimo viešumoje dieną, akcentavo buvimo kartu, bendravimo ir skaitymo šalia mezgėjų – entuziastų svarbą. Bibliotekos kieme, šalia mezgančių renginio dalyvių, skambėjo bibliotekininkių skaitomi eilėraščiai, sentencijos.

Į akciją noriai įsitraukė būrelis vaikų. Dvi mergaitės išmoko megzti ir žadėjo sugrįžti į biblioteką ne tik knygų pasiskolinti. Pačių dalyvių nuostabai ir džiaugsmui, itin noriai virbalų ir siūlų kamuolio ėmėsi berniukai.

Šią akciją vakarop perėmė dailės studija „Spalvų sodas“, įsikūrusi Jaunimo laisvalaikio centre. Nepaisant protarpiais krapnojančio lietaus, akcija pavyko.

„Galbūt kitais metais ši šventė suburs ir suvienys dar daugiau bendraminčių – ir senjorų, ir jaunų mamų, ir moksleivių“, – viliasi akcijos organizatorė Kristina Darulienė, Vlado Šlaito viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė projektinei ir edukacinei veiklai.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *