Atidarytas suremontuotas sporto klubas

Atidarytas suremontuotas sporto klubas / Išgražėjusiose patalpose sulaukta svečų. Autoriaus nuotr.

Šiemet sueina jau 30 metų, kai Ukmergės neįgalius sportininkus vienija sporto klubas „Vilkmergė“. Ta proga buvo suremontuotos klubo patalpos. Į atnaujintų patalpų atidarymą atvyko Lietuvos neįgaliųjų federacijos prezidentas Anatolijus Čiupkovas, rajono meras Rolandas Janickas, savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas, klubo nariai, svečiai. Dainavo Aistė Janulytė ir Vilma Misiūnaitė.

Ilgametis klubo prezidentas Anatolijus Kuprijaškinas papasakojo apie pirmuosius organizacijos žingsnius. „Vilkmergės“ sportininkai 1990 metais buvo nuvykę į Švediją ir iš ten parsivežė dabar tarp neįgaliųjų populiarų bočios žaidimą. Iš Ukmergės jis išplito po visą Lietuvą.

Per 30 metų klubo sportininkai dalyvavo daugiau kaip 200 varžybų. Kai kurias jų organizavo patys ukmergiškiai.

Dalis „Vilkmergės“ klubo narių suremontuotų patalpų atidarymo metu dalyvavo žvejojimo varžybose.

Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje surengtas Lietuvos bočios čempionatas, kuriame dalyvavo 25 komandos. Kartu su lietuviais čempionate varžėsi ir baltarusiai, kurie ir tapo nugalėtojais. Ukmergiškių komanda, kurioje žaidė Mindaugas Savickas ir Vygantas Ragaišis, užėmė trečią vietą. Čempionate teisėjavo „Vilkmergės“ atstovas Aleksandr Iljin.

Klubo prezidentė Lina Misiūnaitė dėkojo rajono savivaldybei, skyrusiai lėšų klubo remontui, UAB „Baltukmės statyba“, atlikusiai remontą. Anatolijus Čiupkovas minėjo, kad po remonto klubas tapo vienu geriausių iš dvidešimties esančių šalyje.

Lankytojus jis pasitinka naujomis stiklinėmis durimis, taip pat įrengta nuovaža. Anksčiau neįgalieji su ratukais į klubą patekti negalėjo. Viduje – nauji baldai, krosnelė-židinys leis šildyti patalpas be jokių dūmų, tualetas su visa įranga.

Arvydas PĖŠINA

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *