Ukmergės verslo naujienos

BNS skelbia, kad ventiliacijos ir kondicionavimo įrangą gaminanti UAB „Systemair“ planuoja statyti naują gamyklą Ukmergėje bei padvigubinti darbuotojų skaičių. 

Ukmergės rajono mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė praėjusią savaitę dalyvavo nuotoliniame susitikime, kurio metu su suomių kompanijos atstovais kalbėta apie galimas investicijas Ukmergėje.

Praėjusią savaitę „Ukmergės žiniose“ rašėme apie daugiabučių namų administravimo tvarką.

Lietuva viena iš nedaugelio Europos valstybių viešajam vandens tiekimui naudoja tik požeminius vandens išteklius.

„Dar arčiau mūsų klientų“, – sako „Linas Agro“ Lietuvos prekybos vadovas Sigitas Rymko, atidarydamas naują prekybinį filialą Ukmergėje, P. Cvirkos g. 10. Ir tai nėra tik skambūs žodžiai.

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) praneša, kad individualius VMI kliento profilius peržiūrėti ir įsivertinti rizikas gali 114 tūkst.

Rugsėjį prasideda bulviakasiai – tiek soduose, tiek ūkiuose.  Rajono savivaldybės administracijos duomenimis, rajone deklaruojami bulvių pasėlių plotai mažėja.

Moksleivių komanda iš Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos, 2018 metais pradėjusi mokomąjį verslą, šiandien jau džiaugiasi įkurtu tikru socialiniu verslu.

Nors ir trukdomi lietaus, javapjūtės darbai Ukmergės rajone prasidėjo.

Beveik dešimtmetį ukmergiškius finansų klausimais konsultuojanti GENERAL FINANCING BANKO klientų aptarnavimo specialistė Loreta Morkūnienė giria miestiečius už gerėjantį finansinį raštingumą ir drąsą naudotis technologijomis.

Puslapis 1 iš 18

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų