Ukmergės verslo naujienos

Liepos mėnesį darbuotojų užmokesčio vidurkis įmonėje „Lidl Lietuva“ prieš mokesčius siekė 1898,29 eurus ir buvo didžiausias tarp maisto produktais prekiaujančių didžiųjų šalies prekybos tinklų.

Neseniai pristatyti Deltuvos gatvėje esančio statinio rekonstrukcijos projektiniai pasiūlymai.

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ ir toliau sparčiai plečia 5G tinklą, kad naujosios kartos ryšiu galėtų mėgautis dar daugiau savivaldybių. „Tele2“ 5G namų interneto planas dabar kainuoja mažiau, o pirmus 6 mėnesius jį galite išbandyti nemokamai.

Didžioji „Maksima“ – taip ukmergiškių vadinamas prekybos centras Žiedo gatvėje tris savaites bus uždarytas.

Vienoje didžiausių Lietuvoje metalo apdirbimo, elektros įrenginių remonto bei projektavimo bendrovėje „Iremas“ patirtį sukaupę darbuotojai – aukštos kvalifikacijos profesionalai, įsitikinęs bendrovės gamybos direktorius Saulius Dailidonis.

Dažnas iš mūsų susiduriame su nuoboduliu darbe, kai tenka diena iš dienos atlikti panašias užduotis, todėl vos progai pasitaikius, ieškome galimybių išmokti ko nors naujo ir taip praplėsti savo veiklos ribas. „Top Darbdaviu“ Lietuvoje ir Europoje pripažinta įmonė „Lidl Lietuva“ savo darbuotojams siūlo išvengti monotonijos dirbant parduotuvėse rotacijos principu. Tai reiškia, kad kiekviena darbo diena yra įdomi ir dinamiška bei užtikrina tobulėjimą bei profesinį augimą.

Užimtumo tarnybos Ukmergės skyriaus darbuotojai šiuo metu vykdo mūsų savivaldybės įmonių vadovų apklausą, siekiant išsiaiškinti situaciją, susijusią su darbo rinka. Dalis vadovų sako, kad susiduria su užsakymų mažėjimu. Tačiau darbuotojų atleisti neskubama.

Mažesniuose miestuose ar kaimo vietovėse vietinės parduotuvės tampa pagrindiniu traukos centru – didžiuosius rinkos žaidėjus čia retai išvysite, tačiau kooperatinės bendrovės Lietuvos kooperatyvų sąjungos (Lietkoopsąjungos) nariai nuo seno rūpinasi vietinių gyventojų gerove – kooperacijos nariai valdo apie 500 parduotuvių, kurių dauguma yra kaimo vietovėse.

 „Lidl Lietuva“ pradėjo darbuotojų atranką naujajam logistikos centrui Vilniuje, netoli Lentvario. Bendrovė į savo komandą jau kviečia prisijungti sandėlio grupių vadovus, planuojama, kad kitąmet veiklą pradėsiančiame logistikos centre dirbs apie 200 darbuotojų, užtikrinsiančių kasdienį šviežių prekių pristatymą į „Lidl“ parduotuves.

Top darbdaviu šalyje ir Europoje penktus metus iš eilės išrinkta įmonė „Lidl Lietuva“ savo komandos nariams siūlo plačias tarptautinės karjeros galimybes. Jomis pasinaudojo ir prekybos tinklo darbuotoja Skaistė, kuri yra „Lidl“ komandos narė jau daugiau nei septynerius metus, o šiuo metu dirba centrinėje „Lidl“ būstinėje Vokietijoje bei bendradarbiauja su žmonėmis iš įvairių pasaulio šalių.

Puslapis 1 iš 19

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų