Lietuvos aktualijos

„Ukmergės žiniose“ skelbėme apie naujus susirgimus koronavirusu Ukmergėje. Tačiau telefonu buvo nurodyta ne ta gimnazija, kurioje nustatytas užsikėtimas.

Pirmoji koronaviruso banga, pavasarį apėmusi visą pasaulį, neaplenkė ir mūsų šalies žemės ūkio. Pandemijos pasekmes pajutę žemdirbiai džiaugiasi, kad jas švelnina valstybės parama. Iš valstybės biudžeto pagalbos sulaukė produkcijos tiekėjai, žemdirbiai ir perdirbėjai. Be to, taikoma ne tik finansinė pagalba, bet ir kitos situaciją lengvinančios priemonės.

Vairuotojams, įvykdžiusiems Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimą ir dėl to praradusiems vairavimo teises, taip pat vairuotojams, neturintiems dvejų metų vairavimo stažo ir pažeidusiems KET (tačiau nepraradusiems dėl to vairavimo teisių) yra privaloma dalyvauti papildomuose vairavimo kursuose.

Gyvename laikotarpiu, kuomet paskolos yra prieinamos visiems. Dirbantis žmogus, turintis gerą kredito reitingą gali ko ne visą savo gyvenimą susikurti imdamas paskolas ir jas pamažu gražindamas. Automobilis lizingu, būsto paskola, vartojimo kreditas, greitoji paskola atostogoms ir pan, ir t.t.

Pamatų įrengimas – labai atsakingas žingsnis, todėl ruošiantis šiam statybų etapui labai svarbu pasverti visus „už“ ir „prieš“. Rinkoje siūlomi įvairių rūšių pamatai: tai gali būti dviejų tipų juostiniai pamatai, plokštuminiai ar poliniai pamatai, ir t.t. Kiekviena šių galimybių turi savų privalumų ir trūkumų, todėl šį kartą pakalbėkime apie vis labiau populiarėjančius polinius pamatus – galbūt ši informacija padės jums kur kas paprasčiau apsispręsti. Taigi, kokios yra pagrindinės šio pasirinkimo savybės?

Rugsėjo 20 d. baigiasi dvejus su puse metų trukęs projektas, kurio  tikslas – padidinti vyresnio darbingo amžiaus asmenų aktyvumą bei stiprinti jų padėtį darbo rinkoje. Tam skirtuose mokymuose dalyvavo ir būrys ukmergiškių.

Neseniai Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) įgyvendinimo stebėsenos komitetas svarstė ir patvirtino programos pakeitimus ir projektų pagal šios programos priemones atrankos kriterijus. Perskirsčius KPP biudžetą, skirta 33 mln. eurų išimtinei paramai.

Nauja lentyna skirta ne tik patogesniam gyvenimui, bet ir gali tapti svarbia interjero detale. Todėl išrinkti vietą, kurioje ją kabinsite reikia atsakingai ir gerai apsvarsčius, ar ši vieta tikrai tinkama.

Rugsėjo 1-ąją prasidėjo lašišų ir šlakių žvejybos sezonas – išduodamos žvejo mėgėjo kortelės šioms žuvims žvejoti iki spalio 15 d. Neryje ir tose upėse, kurios nurodytos Limituotos žvejybos vidaus vandenyse tvarkos apraše. Nemune nuo šių metų draudžiama žvejoti į nerštą traukiančias lašišas.

Puslapis 1 iš 38

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar tikite, kad Baltarusijoje Lukašenka atsistatydins?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų