Lietuvos aktualijos

Domėdamiesi namų interjeru, neretai galime pastebėti rekomendacijų pagyvinti kambarį ant grindų patiesus kilimą. Kilimas ne tik sukuria jaukumo jausmą – gi taip malonu basomis eiti per švelnų,  minkštą audinį, -  tačiau ir vizualiai kuria harmoningą aplinką, erdvei suteikia švelnumo. Taip pat, kilimai nesunkiai gali pagyvinti namus, padėti sukurti jiems charakterį, padalyti skirtingas erdves. Žinoma, nusprendus įsigyti kilimą, būtina sau atsakyti į kelis klausimus, priešingu atveju, vietoj namų puošmenos, kilimas gali pavirsti svetimkūniu.

Šios savaitės antradienį danguje buvo matomas nekasdienis reiškinys – ratas aplink saulę, vadinamas halu.

Kartais daiktas, iš pažiūros atrodantis visiškai paprastas ar net nereikalingas, iš tiesų yra gerokai svarbesnis. Taip, dėžė, į kurią jums įdeda skanutėlę, garuojančią picą, nėra valgoma ar net, gadindama nervus, kurį laiką be vietos mėtosi namuose (kieno laikas nešti šiukšles, ką?), tačiau kokiu kitu būdu šią dar galėtumėte saugiai parsivežti?

Veidas žmogui yra svarbiausias viso kūno atspindys, dėl to juo turime rūpintis labiausiai - kremai, kaukės, šveitimai, apsilankymai pas specialistus įvairioms odos problemoms spręsti.

Kad pasiektumėte geriausią rezultatą, pradėkite naudoti produktų liniją skirtą plaukų slinkimo stabdymui bei augimo skatinimui, kai plaukų slinkimas tik prasideda.

Ukmergės rajono Balelių kaimo gyventojus terorizuoja agresyvi lapė. Nors nukentėję gyventojai kreipėsi į visas institucijas, jų pagalbos šauksmas liko be atsako, pasakoja gyventojas Albinas Banikonis.

Po priverstinio keleivinio lėktuvo nutupdymo Minsko oro uoste kai kurios šalies savivaldybės svarsto stabdyti bendradarbiavimą su Baltarusijos miestais partneriais. Ukmergės rajono savivaldybė to daryti neskuba.

Gegužės 31 d. tinklalapyje autogidas.lt ukmergiškis rado skelbimą apie parduodamą žoliapjovę-traktoriuką KUBOTA G21.

Ilgą laiką atvirai kalbėti apie vaisingumo problemas ir kreiptis į specialistus buvo nedrąsu. Šiandien, mažėjant nusistovėjusioms stigmoms bei gerėjant šių paslaugų prieinamumui, vis daugiau lietuvių pasiryžta ieškoti pagalbos.

Lietingas pavasaris galėtų būti palankus vynuoginių sraigių rinkėjams ir supirkėjams. Deja, pandemija palietė ir šį sektorių. Nors sraigių gausu, supirkimo kaina menka, o ir sezonas baigsis anksčiau nei įprastai.

Puslapis 1 iš 51

lzukt.lt

Krašto turtas
Praeities integracija

Kuponas Ukmergės žinios

Pridavimas

Vilkmerge restoranas

Ar planuojate įsigyti daugiau laisvių suteikiantį galimybių pasą?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų