Lietuvos aktualijos

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai atsako į dažniausiai žvejų užduodamus klausimus.

Liepos 6-ąją prasidės Vytauto Didžiojo šaulių (Kauno apskr.) 2-osios rinktinės motošaulių ir Kelių policijos pareigūnų motorizuotas žygis per Lietuvą, skirtas Valstybės dienai paminėti.

Ne paslaptis, kad Lietuvos darbo rinka susiduria su vienu dideliu iššūkiu – darbdaviams sudėtinga surasti aukštos kvalifikacijos specialistų.

Pastaruoju metu Ukmergės rajono policijos komisariate gaunama pranešimų, kad žmonėms skambina asmenys, prisistatantys bankų darbuotojais.

Nepilnamečiai nuo kitų metų nebegalės įsigyti jokių loterijų bilietų.

Tą akimirką, kai įmonė verslo ir rinkodaros tikslų ima siekti kitoje šalyje, reikia įsidėmėti, kad tikslinė auditorija vartoja kitą kalbą, turi kitokią kultūrą ir interesus. Ką daryti? Įmonė turi prisitaikyti! Kaip tai pasiekti? Taikant turinio lokalizaciją!

Dešimtajame dešimtmetyje, kai mobiliuosiuose telefonuose pasirodė pirmieji žaidimai, daugelis žmonių dar net neturėjo telefono. Laikui bėgant vystėsi ne tik telefonai ir jų modeliai, bet ir žaidimai juose. Kas neprisimena legendinio žaidimo „Gyvatė“! Jis taip pat patyrė keletą pakeitimų – nuo ​​nespalvoto žaidimo iki 3D versijos. Dabar didelio masto 3D žaidimus palaikantys telefonai Xiaomi nieko nenustebins, o dauguma šiuolaikinių žaidimų yra sukurti specialiai žaisti tiesiogiai mobiliuosiuose telefonuose.

Vasara – puikus metas leistis į keliones! Jei planuojate poilsį prie jūros ar sodyboje, o su savimi visuomet norite turėti internetą, suskubkite pasinaudoti išskirtiniu mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pasiūlymu ir tapkite plačiausio* interneto Lietuvoje vartotoju – dabar „Laisvo interneto“ sutartį sudaryti galite vos 6 mėn. laikotarpiui!

Į redakciją kreipėsi moteris, kaupusi pensiją iš pradžių viename banke DNB (dabar „Luminor“), vėliau kitame – „Swedbank“. Nutarusi nutraukti kaupimo sutartį ir gavusi išmoką, nusivylė.

Puslapis 1 iš 68

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų