Lietuvos aktualijos

Lietuvos kelių policijos tarnyba ir apskričių vyriausieji policijos komisariatai šią vasarą visoje šalyje organizuoja ir vykdo įvairias tikslines policines prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones.

 

Praėjusią savaitę posėdžiavo rajono mero potvarkiu sudaryta naujos sudėties darbo grupė naujo modelio daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimo vykdymui koordinuoti.

Šiais laikais moterys labai daug dėmesio skiria savo išvaizdai. Tai susiję ne tik su galimybe save parodyti, tačiau tuo pačiu ir pasitikėjimu savimi. Paprasčiausiai, kai egzistuoja tiek daug kosmetikos priemonių, kai galime pasirinkti iš tokios įvairios drabužių bei avalynės gausos, kai aksesuarai visada šalia – atrodyti nuostabiai galime kiekvieną dieną.

Aksesuarai - kiekvienam vyrui labai svarbus stilių išryškinantis akcentas, be kurio dažnai neįsivaizduojamas nei vieno aprangos derinys. Vis dažniau matome populiarėjančius vyriškus papuošalus, kurių gamyboje naudojami karoliukai. Kuo jie ypatingi? Kokius rinktis norint nudžiuginti save ir padaryti įspūdį aplinkiniams? 

Stogo dengimas neretai yra įvardijamas, kaip vienas sudėtingiausių statybos darbų. O, ar galėtų būti kitaip? Juk šis darbas reikalauja ne tik tam tikrų žinių ar įgūdžių, bet ir nepamirškime, kokį vaidmenį suvaidina pats stogas.

Mados nestovi vietoje, kai stilius geba išlikti visiškai nepavaldus jai. Labiausiai būtinų kiekvienai dienai daiktų – laikrodis. Jį neabejotinai vertėtų dėvėti ne tik vyrams, bet ir dailiosios lyties atstovėms. Vyriški laikrodžiai – nepaprastai naudingas aksesuaras įtakingas, aukštesnes pareigas einantiems žmonėms.

Vestuvių proga – ypatinga ir jaunavedžius visada norisi apipilti džiuginančiomis bei įsimintinomis dovanomis, kurios nedulkėtų stalčiuose ir kaskart šildytų širdį.

Roberta TRACEVIČIŪTĖ

G.Nausėdos inauguracijos vakarą prezidentūros rūmų kieme vykusiame iškilmingame priėmime nebuvo jam Lietuvos simboliu tapusios senučiukės Kotrynos.

Prezidentas ją ketina aplankyti rugpjūtį.

Pabaiske Ukmergės rajone G. Nausėdos lauks ne tik ponia Kotryna, bet ir visa miestelio bendruomenė.

15min.lt ponia Kotryna sakė, kad į G. Nausėdos inauguracijos iškilmes Vilniuje nevažiuotų, nes neleidžia sveikata.

Pasak G. Nausėdos rinkimų štabo komunikacijos vadovo Aisčio Zabarausko, priimtas sprendimas aplankyti ponią Kotryną.

„Jau informavome per Pabaisko kleboną, kad rengiamės dar su ja susitikti rugpjūčio viduryje, kai ji švęs 90 metų jubiliejų, nes atvykimas į Vilnių tiesiog būtų per didelis iššūkis jai“, – aiškino jis.

Garbingą jubiliejų ponia Kotryna minės rugpjūčio 17 dieną. Tikrasis jos gimtadienis rugpjūčio 18-ąją.

Data, kada konkrečiai G. Nausėda lankysis Pabaiske, A. Zabarausko teigimu, bus parinkta atsižvelgiant į prezidento darbotvarkę.

„Jokiu būdu negaliu dabar pasakyti, kad į jubiliejų bus važiuojama. Bet mes pagerbsime ją ar išvakarėse, ar vėliau“, – kalbėjo jis.

Nori palaikyti ryšį su žmonėmis

Klausiamas, ar G. Nausėda Pabaiske aplankys tik ponią Kotryną, ar taip pat ketina susitikti ir su vietos bendruomene, A. Zabarauskas sakė, kad kol kas vizito darbotvarkė nėra sudėliota.

„Yra tik mintis, kad norime apsilankyti. Konkrečių detalių dabar nesame dar suplanavę, nes inauguracija, vizitas į Lenkiją, komandos formavimas užima gerokai daugiau laiko negu yra paroje valandų, todėl planuoti rugpjūčio mėnesio vizitą ir jo formatą mes negalime. Žinome tik principinį sprendimą – taip.

Ko gero, matysimės ir su bendruomene, nes tai būtų gera proga susitikti ir su daugiau žmonių, padėkoti jiems. Bet visą šitą planuosime jau vėliau, liepos pabaigoje“, – aiškino G. Nausėdos atstovas.

Priminė, kad prezidento rinkimų kampanijos metu kalbėta apie tai, jog prezidentūra galėtų būti mobili, jeigu G. Nausėda bus išrinktas šalies vadovu, jis daugiau matysis su žmonėmis. „Prezidentas tikrai jaučia pareigą laikytis šio žodžio. Kaip dažnai išvažiuosime ir kiek daug aplankysime, turbūt negalėčiau tiksliai įvardyti, bet kad principinis sprendimas yra palaikyti ryšį su žmonėmis, tai tikrai taip, niekas nepasikeitė“, – tikino jis.

Linki Dievo palaimos

Ponia Kotryna iš 15min.lt telefonu išgirdo žinią, kad būsimasis prezidentas netrukus ketina ją aplankyti. „Labai malonu, labai malonu. Kodėl gi nemalonu? Jeigu prezidentas atvažiuos... Aš tokia senutė, tai čiagi labai džiaugsmas. Aplankys mūsų Pabaiską, bažnyčią, mūsų miestelį“, – džiaugsmo neslėpė ji.

Ponia Kotryna svarstė, kad reikėtų pasikalbėti su seniūnija, rengiantis G. Nausėdos atvykimui, kad ji irgi prisidėtų prie svečio priėmimo. „Kaipgi mes nepavaišinsime? Negražu. Reikia“, – kalbėjo senučiukė.

Ji sakė, kad visa bendruomenė pasistengs sutikti garbingą svečią. G. Nausėdos ponia Kotryna lauks, kada tik jis nuspręstų atvažiuoti. Prezidento pareigas G. Nausėda pradėjo eiti penktadienį, liepos 12-ąją. Šalies vadovui ponia Kotryna linki visa ko geriausio.

„O daugiausia – Dievo palaimos, kad Dievas jam padėtų ištverti tokią sunkią naštą. Vadovauti visai Lietuvai – tai jau čia labai sunki našta. Kai Dievas padės, viskas gerai. Aš įsitikinusi. Kai man Dievas labai padeda, visiems to paties linkiu“, – pabrėžė ji.

Didelis įvykis

Pabaisko seniūnas Gediminas Lapukas sakė, kad jeigu G. Nausėda apsilankytų miestelyje, tai būtų labai didelis įvykis. „Aš galvoju, kad visiems malonu, kai prezidentas aplanko, rodo dėmesį. Tai čia bet kuriam Lietuvos žmogui būtų aktualu ir įdomu“, – kalbėjo jis. G. Lapukas viliasi, kad ponios Kotrynos aplankyti atvažiuosiantis G. Nausėda susitiks ir su kitais miestelio gyventojais. Anot jo, Pabaisko seniūnija nėra didelė.

Dvidešimtus metus Pabaisko seniūnu dirbantis G. Lapukas teigė, kad per šį laikotarpį prezidentai į miestelį nebuvo užsukę. Jis pasakojo, kad čia yra lankęsi krašto apsaugos ministrai, nes seniūnijos teritorijoje yra Pabaisko mūšio laukas.

G.Nausėdos apsilankymas, kaip svarstė G. Lapukas, galėtų būti naudingas ir jam pačiam.

„Pabaiskas yra istorinė vieta. Čia prasidėjo Lietuvos valstybės kūrimasis po pilietinio karo, po mūšio. Tai čia, iš tikrųjų, kaip ir simboliška“, – teigė seniūnas.

Juto palaikymą ir maldas

Apie kelionę į Pabaiską ir miestelio bažnyčioje sutiktą Kotryną G. Nausėda pirmą kartą viešai prabilo 2018 metų rugpjūtį savo feisbuko paskyroje.

Po mėnesio, rugsėjį, darsyk apie ją kalbėjo skelbdamas apie savo sprendimą siekti prezidento posto. „Nuolat prisimenu savo kelionę į Pabaiską, kur Švč. Trejybės bažnyčioje norėjau pamatyti ir išgirsti vieną iš seniausių Lietuvoje varpų.

Ten sutikau nuostabią varpininkę ir šventovės saugotoją Kotryną. Įkopusi į devintąją dešimtį, sudiržusiomis rankomis, tačiau šviesiomis, gilią sielą liudijančiomis akimis.

Kotryna nepavargdama meldžiasi už mus, kad pas mus būtų mažiau piktadarysčių ir kad pagaliau nustotumėme kariauti vienas prieš kitą. Tąkart pagalvojau: bet juk čia ir yra tikroji, tylioji Lietuva, kuri aria žemę, kepa duoną, auklėja vaikus, gelbėja žmones nuo ligų. Lietuva, kuriai sunku, tačiau ji nepalūžta, ji tiki, kad rytoj bus geriau. Ir taip jau dvidešimt aštuonerius metus“, – skelbdamas apie sprendimą siekti prezidento posto teigė jis.

Jis aiškino visą rinkimų kampaniją jutęs šios moters palaikymą ir maldas: „Nuo to laiko aš jos daugiau nesutikau, bet aš visą laiką jaučiau, kad ji už mane meldžiasi. Tai man labai padėjo. Padėjo, kai mes pradėjome keliauti per Lietuvą, – sakė G. Nausėda. – Jos malda lydėjo, kai atrodė sunku, pavargome, gal kažkiek išsisėmėme. Prisiminęs ją ir jos maldą, aš vėl įgydavau jėgų.“

Paliko gero žmogaus įspūdį

15min.lt gegužę kalbinta ponia Kotryna atskleidė, kad prezidento rinkimuose balsavo būtent už G. Nausėdą.

„Jis man taip patinka, taip gražiai mes bendravome“, – paaiškino ji. Susitikimas Pabaiske, anot moters, buvo labai malonus.

G.Nausėda jai paliko malonaus ir gero žmogaus įspūdį. Ponia Kotryna tąsyk pasikalbėjo su miestelio svečiu, papasakojo apie Pabaisko bažnyčią, kurią labai myli, padovanojo žurnalą apie varpus.

www.15min.lt

Ukmergės rajono vadovai: meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas, direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė šią savaitę lankėsi rajono gyventojų pamėgtose maudynių vietose ir įvertino jų būklę.

Jeigu skaitote šį tekstą, tikriausiai nereikia kalbėti apie sportinių batelių pasiekimus madingumo viršūnėje. Jau ir taip aišku, kad šiais metais tai vienas madingiausių pasirinkimų prie bet kokios aprangos ir bet kokiai gyvenimo situacijai. Tai be abejonės yra patogiausia avalynė, kuri tinka tiek sportui, tiek kasdieniniam dėvėjimui.

Puslapis 1 iš 23

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ukmergėje pastebėta meška, ar dėl to bijosite eiti grybauti?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų