Lietuvos aktualijos

Susisiekimo ministerija skelbia, kad kartu su Kultūros ministerija parengė sprendimą dėl periodinių leidinių pristatymo sąnaudų didėjimo leidėjams suvaldymo.

„Lidl Lietuva“ per jaukiausias metų šventes ir toliau sveikins ne tik visus darbuotojus, bet ir jų vaikus – visi iki vieno komandos nariai bei jų atžalos gaus dovanų. Tiesa, prekybos tinklo staigmenos bus ne tik materialios. „Lidl“ darbuotojams suteiks ir galimybę dar daugiau laiko praleisti su savo artimaisiais – palyginus su praėjusių metų šventėmis, šiais metais Kūčių vakarą visos parduotuvės užsidarys anksčiau, o antrąją Kalėdų dieną darbą pradės vėliau.

Gruodžio 20 d. 12 val., Ukmergės kultūros centre – premjera vaikams! „80 pasaulių per vieną dieną“ – tai teatrą ir šiuolaikinį cirką jungiantis spektaklis, skirtas 6-9 klasių moksleiviams, jų mokytojams ir tėvams.

Pramonė, technologijos, išradimai, inovacijos – dalykai, be kurių neįsivaizduojamas šiuolaikinis pasaulis, kuriame kasdien dienos šviesą išvysta nauji technologiniai sprendimai, kurie dažniausiai sukuriami ilgą laiką ieškant, eksperimentuojant, į procesą įdedant daug pastangų ir lėšų. Jeigu išradimas vertingas, jo naudojimas perspektyvus ir galimai teiks pelną, jį rekomenduojama apsaugoti.

Laiko iki Kalėdų liko nedaug, tad visi jau pradeda dairytis kalėdinių dovanų savo artimiesiems.

Norintiems skanių, išraiškingų skonių gaiviųjų gėrimų, tačiau vengiantiems itin saldžių, pridėtiniu cukrumi „perkrautų“ gėrimų, puikus pasirinkimas yra gėrimai be cukraus. Šie gėrimai ne tik maloniai nuteiks gomurį, bet ir padės efektyviai ir skaniai kovoti su troškuliu.

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ padovanojo specialius grojaraščius Lietuvai – komiko ir laidų vedėjo Pauliaus Ambrazevičiaus sudaryti dainų sąrašai yra dedikuoti 5-iems regionams.

Šiuo metu rinkoje yra didelis įvairių dydžių, medžiagų ir spalvų sodo/tvartų namų pasirinkimas. Mūsų nuomone, geriausia medžiaga sodo nameliams  yra mediena.

Ilgą laiką erotiniai žaislai buvo laikomi kažkuo, ko reikia gėdytis, apie ką niekada nepasakytumėte savo draugui ar net partneriui, tačiau pamažu laikui bėgant jie buvo priimti į visuomenę ir tampa vis populiaresni. Dėl didelės suaugusiesiems skirtų žaislų įvairovės ir sparčiai besikeičiančio technologijų pasaulio, atrodo, kad horizonte visada atsiras naujas žaislas.

Lietuvoje prieglobstį atradę karo pabėgėliai iš Ukrainos „Lidl“ prekybos tinkle dirba jau daugiau nei pusmetį. Nors ir darbo pradžioje nemokėjo kalbėti lietuviškai, įdarbinimo procesų adaptavimą jiems suprantama kalba komandos nariai vertina išties pozityviai. „Lidl Lietuva“ personalo vadovės ir valdybos narės Sandros Savickienės teigimu, svarbiausia nuolat stengtis būti darbdaviu, kuriuo galima pasitikėti.

Puslapis 1 iš 74

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų