Lietuvos aktualijos

Džemperiai dažnai vadinami vienu laisviausiu drabužiu, kuris, tiesa, tinkamai suderinus su kitais rūbais – gali ne tik labai puikiai atrodyti, tačiau padėti skleistis Jūsų moteriškumui. Geriausias pasirinkimas, žinoma, ekologiški, natūralūs, tad odai labai malonūs, vienetiniai džemperiai, kurie kurti menininkų, tad perteikia tam tikras idėjas, mintis, galiausiai, net žmogaus, kuris nešioja drabužį, filosofiją. Tiesa, kai kurioms moterims ir merginoms vis dar atrodo, kad džemperiai yra laisvalaikio drabužis. Ar taip ir yra? Nebūtinai. Viskas priklauso nuo to - koks džemperis bus pasirenkamas ir kaip jis bus derinamas su kitais rūbais.

Artėjant gruodžiui, iš interneto, televizijos ir radijo eterio ima plūsti reklamos, siūlančios dovanų idėjas Kalėdoms. Naujas išmanusis telefonas, nešiojamas kompiuteris ar robotas dulkių siurblys – tik keli variantai, kaip namuose paskleisti didesnę technologinę pažangą. Tačiau technologijų ekspertas įspėja, jog jūsų kompiuteris ir išmanieji įrenginiai gali tapti kibernetinių nusikaltėlių įrankiais.

Daugiamečio Europos Sąjungos biudžeto tvirtinimas susidūrė su kliūtimis iš Lenkijos ir Vengrijos, kurių vyriausybės prieštarauja ES investicijų susiejimui su teisės viršenybe. Tačiau europarlamentarai įsitikinę, kad teisės viršenybės sąlyga – itin svarbi.

Ko gero, šimtus kartų esate girdėjusios tokius posakius, kaip: pasakyk, ką valgai ir aš pasakysiu, kas tu arba pasakyk, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu, kas tu. Tačiau, ar kada girdėję kiek kitokią šių posakių versiją: pasakyk, ką perki, ir aš pasakysiu, kas tu? Ir iš tiesų, pasirodo, perkami drabužiai, daug ką apsako apie juos besiruošiantį dėvėti asmenį. Taigi, kviečiame susipažinti su tam tikrais atvejais.

Ar terasa bei jaukus kiemas naudingi tik vasarą? Tikrai ne! Net ir permainingi rudeniniai orai neturėtų atbaidyti noro papuošti namų bei lauko erdvę ir suteikti jaukaus išskirtinumo. Iš tiesų, ruduo labai savotiškas ir kupinas spalvų metų laikas, tad pasitelkiant šio sezono gėrybes galima sukurti unikalią erdvę ir savo namuose. Erdvus balkonas ar lauko terasa - vietos, kurias nesunku paversti ypatinga ramybės oaze. Atkreipiame dėmesį į keletą idėjų, kurios pravers kuriant skoningą ir akį traukiančią aplinką.

Mūsų aplinkoje nuolat gausu įvairiausių kenkėjų, kurių sunku atsikratyti, kad ir koks oras vyrautų už lango. Šiltuoju metų laiku ramybės neduoda zvimbiantys uodai, įkyrios ir netgi pavojingos bitės, vapsvos širšės ar kiti vabzdžiai, o štai vėstantys orai į namus ieškoti šiltesnės vietos vilioja tarakonus, graužikus ir kitus gyvius. Ką reikėtų apie tai žinoti, ir kada verta ieškoti profesionalios pagalbos?

Sveikatos apsaugos ministerija pateikė atnaujintas izoliacijos taisykles, kaip tinkamai izoliuotis, siekiant išvengti koronaviruso plitimo.

Jei stipriosios lyties atstovų paprašytume įvardinti vieną nemėgstamiausių veiklų, galėtume būti tikri, kad itin dažnai nuskambėtų toks atsakymo kaip apsipirkimas. Ir iš tiesų, dauguma vyrų prisipažįsta, kad į drabužių bei batų parduotuvės užsuka tik tuomet, kai visiškai nebėra kito pasirinkimo ir delsti nebegalima nei dienos. Na, o paklausti, kodėl apsipirkimas yra toks vengtinas  procesas, dauguma tiesiog atsako, kad įsigyti naujų drabužių ar batų  nemėgsta todėl, kad tiesiog gaili šiems procesams laiko, o kaip išsirinkti greitai, tiesiog nežino. Tad skubame dalintis itin vertingais patarimais, ką daryti, kad vyriškos avalynės pirkimas neužtruktų ilgai.

Lietuvą kaustant koronaviruso (COVID-19) pandemijai, kaip niekad reikalingas piliečių budrumas ir atsakingumas.

Puslapis 1 iš 42

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Pridavimas

Vilkmerge restoranas

Kaip vertinate R. Karbauskio pasitraukimą iš Seimo?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų