Lietuvos aktualijos

Norite tikėkite, norite tikėkite, norite ne, bet jūsų plaukų tiesintuvas yra universalesnis, nei manote. Nors pagrindinė jo funkcija - tiesinti plaukus, jis taip pat gali būti puikus įrankis garbanoti jūsų sruogas. Naudodami tinkamą techniką ir šiek tiek praktikos, galite sukurti gražias garbanas, kurios prilygsta specialiai tam skirtomis garbanojimo žnyplėmis sukurtoms garbanoms. Šiame straipsnyje aprašysime plaukų garbanojimo tiesintuvu žingsnius, kad namuose galėtumėte lengviau pasiekti salono kokybės rezultatų.

Seimas pritarė Aplinkos apsaugos įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pataisoms, kurios griežtina įmonių ir gyventojų atsakomybę už aplinkos teršimą.

Tikriausiai jau žinote, kad stogas yra viena iš svarbiausių būsto dalių. Stogo remontas ir yra būtinas norint išlaikyti stogą patvarų ilgus metus. Šiame straipsnyje, įmonės Stogiukas ekspertai pasidalins įžvalgomis apie didžiausius stogo remonto privalumus. 

Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa – namų šildymas. Nuosavuose namuose gyvenantys ir taip turi nemažai sodo priežiūros ir namų rūpesčių, o čia dar malkų ar kito kuro paruošimas visam šildymo sezonui. Tad nenuostabu, kad esant galimybei pasirinkti šildymo būdą, kiekvienas pirmiausiai mąsto apie ekonomiškumą ir patogumą.

Seimas pritarė, kad automobilius stabdyti ir atlikti jų taršos matavimus galės ir aplinkosaugininkai.

Masinis Lietuvos paštininkų atleidimas antrus metus iš eilės, kartu branginant leidinių prenumeratos pristatymo įkainius, dramatiškai silpnina regioninę žiniasklaidą ir visą regioninę politiką apskritai, teigia Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija.

Socialdemokratai kreipėsi į Vyriausybę dėl „tolstančių ir brangstančių pašto paslaugų“, „Lietuvos pašto“ kainų politikos bei veiklos principų.

Pirmą kartą nuomojant savo nekilnojamąjį turtą gali būti tiktai neramu. Kad pirmoji nuomos sutartis būtų abipusiai maloni patirtis tiek jums, tiek būsimiems nuomininkams, kviečiame apmąstyti kelis žingsnius, kurių galbūt dar nespėjote atlikti.

Erekcijos sutrikimai – tai dažnai vyrų gyvenime pasitaikantis negalavimas. Tai nutinka todėl, kad lytinio susijaudinimo metu į organą nepriteka pakankamas kiekis kraujo. Kaip bebūtų gaila, tačiau nemaža dalis vyrų yra linkę į šią problemą numoti ranka, kad tik nereikėtų apie ją papasakoti gydytojui. Kaip rodo faktai, šis sutrikimas gali ištikti vyrus nuo 20 iki 50 metų.

Apsaugoti seifai daugeliui yra geriau žinomi kitokiu pavadinimu - šarvuoti seifai. Kol kas dar niekas neišrado efektyvesnio būdo saugoti didesnius pinigų kiekius, vertingus dokumentus, brangius daiktus ar kitokias vertybes. Daugelis paprieštaraus, jog geriausias būdas apsaugai  - vertingų daiktų apdraudimas. Nieks dėl to nesiginčija, tą tikrai verta daryti. Tačiau egzistuoja vienas bet. Daugeliu atvejų draudimo bendrovės imasi drausti daiktus ir vertybes tik tada, jei namuose yra seifas šiam turtui saugoti. Dar - draudimo sumos dydis tiesiogiai priklauso nuo esamo seifo patikimumo. Taigi, jeigu norite savo turtą apsaugoti užtikrintai ne tik nuo vagišių, bet ir nuo gaisro, jūsų namuose šarvuotas seifas turėtų būti vienas svarbiausių daiktų. 

Puslapis 1 iš 90

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų