Lietuvos aktualijos

Daiva ZIMBLIENĖ

Ukmergės rajono savivaldybės atstovė spaudai

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda Liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės) dienos – proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius.

Dėl ženkliai sumažėjusių tyrimų apimčių nuo liepos 1 dienos Ukmergėje uždarytas mobilusis patikros dėl koronaviruso punktas.

Kasdien dėvimas apatinis trikotažas užima reikšmingą vietą moters garderobe. Savo išvaizda besirūpinanti moteris neabejotinai turi ne vieną komplektėlį kasdienai, seksualių rinkinukų romantiškiems vakarams, stilingų, dailių apatinių ypatingoms progoms... Apatinis trikotažas yra krislas moteriškos paslapties ir seksualumo. Tačiau šiame kontekste nereikėtų patogumo aukoti dėl mados, tad renkantis apatinį trikotažą tikslinga atsižvelgti ne tik į dailumą, bet ir į patogumą. Ar įmanoma suderinti šiuos du svarbius aspektus?

Miegamasis yra bene pati intymiausia vieta namuose, kurioje norisi maloniai leisti laiką, taip pat, kurioje norisi atsipalaiduoti, tad kiekvienas, kuris renkasi tinkamiausią apšvietimo sistemą – turi kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Juk būtent jos ir lemia kokybę, galiausiai, užtikrina, kad šviestuvai miegamajam ne tik puoš aplinką, tačiau ir suteiks jai daugiau unikalumo.

Geras kompiuteris gyvenimą padaro kur kas paprastesniu, tad nieko keisto, kad daugelis žmonių sutinka investuoti daugiau, kad tik kompiuterio naudojimo metu jis puikiai veiktų, nekeltų jokių nesklandumų, galiausiai užtikrintų, kad darbų atlikimas bus greitas, operatyvus, galiausiai – malonus. Juk su tinkama įranga – dirbti yra gera.

Išbandyti svečios šalies duoną ryžtasi vis daugiau lietuvių. Ir nors dažnai tenka girdėti, kad patys didžiausi emigracijos mastai jau praeityje, tačiau tai nėra visiškai tiesa. Juk tokios šalys kaip Olandija, Švedija vilioja ne tik geru uždarbiu, tačiau taip pat ir plačiomis karjeros galimybėmis, galiausiai, pažinimu, o susipažinti su kitomis kultūromis – verta.

Vasara – tai geriausias laikas puoštis ir gražintis! Dalis moterų kitais metų laikais nesigražina taip intensyviai kaip vasarą, tačiau dailius nagučius karštuoju sezonu nori turėti kiekviena. Galite pamiršti apie pastelines, rožines spalvas 2020 metų vasarą, nes dabar mados viršūnėje – tai, ko daug!

Dalyvavimas viešuosius pirkimuose yra puikus būdas jaunam verslui praminti savo kelius. Tiesa, pačioje pradžioje viskas gali atrodyti painu, tačiau iš antro arba trečio bandymo – visi klausimai jau bus atsakyti ir bandymai teikti savo kandidatūrą, galiausiai, bus sėkmingi.

Puslapis 1 iš 35

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar pritariate naujam automobilių registracijos mokesčiui?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų