Lietuvos aktualijos

Aplinkos apsaugos departamento Miškų kontrolės departamento pareigūnai kovo 15 d. pradėjo aplinkosauginę akciją „Saugom mišką“.

Daugelis iš mūrų pritartų, jos pramogos lauke yra smagios, atpalaiduojančios ir malonios, ypač po rudens darganos ir žiemos šalčių. Tačiau, kad galėtume tinkamai pasimėgauti gamtos teikiamais džiaugsmais turime išsirinkti tinkamus lauko baldus, o tai nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žingsnio. Pagelbėsime jums išsirinkti tinkamą lauko kėdę, kad galėtumėte praleisti lauke nors ir visą dieną patogiai įsitaisę.

Laikai, kai gyvenimas virte virė tik sostinėje ir keliuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – praeitis. Įvairiomis rėmimo programomis sparčiai mažinamas regionų atotrūkis nuo sostinės. Tai pastebima ir augančiu verslo įmonių skaičiumi beveik visuose šalies miesteliuose. Besikeičianti situacija lemia pokyčius ieškant tikslinės auditorijos, klientų. Tad, kaip regioniniam verslui geriausia apie save pranešti vietiniams gyventojams ir kodėl tam netinkami įprasti media kanalai?

Geriausi drėkintuvai padeda sukurti patogias gyvenamąsias patalpas, nes kontroliuoja kondensacijos lygį ir yra naudingi sveikatai. Dauguma drėkintuvų yra paprastos išvaizdos mašinos, tačiau jų negalima tiesiog prijungti ir palikti veikti.

„Lidl Lietuva“ šiais metais ir toliau išlaiko lyderės poziciją pagal mokamus atlyginimus tarp penkių didžiųjų maisto prekybos tinklų Lietuvoje, rodo naujausi „Rekvizitai.lt“ duomenys. Prestižiniais „Top Employer 2023 Lietuva“ ir „Top Employer 2023 Europe“ sertifikatais įvertintos įmonės darbuotojai, sausį gavo didžiausią vidutinį atlyginimą sektoriuje.

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba pernai gavo 2 003 pranešimus apie įtariamas nepageidaujamas reakcijas į vaistus.

Kiekvienas esame nors kartą girdėję ar skaitę, kad programuotojo specialybė yra „ant bangos“: nuolat augantis poreikis, įmonės kovojančios dėl šių specialistų, sėkmingo persikvalifikavimo istorijos, puikios darbo sąlygos, dideli atlyginimai… Programavimo specialisto specialybė yra apipinta mitais, todėl daugelis svajoja tapti programuotojais. Tačiau pradėję gilintis į šią specialybę, dažnai savo karjeros kelią pakeičia. Taigi, ką iš tiesų veikia programavimo specialistai?

Nesvarbu, ar ilgus metus plėtojate sėkmingą verslą, ar esate naujokas šioje srityje, tikriausiai, girdėjote sąvoką SEO. Tačiau ar žinote, kokią iš tikrųjų  naudą jums gali SEO suteikti? Šiame straipsnyje, skaitmeninės rinkodaros agentūra iKiwi pateiks pagrindines priežastis, kodėl turėtumėte investuoti į SEO strategiją.

Kas yra SEO?

Tai procesas, kurio metu jūsų svetainėje esantis turinys yra pritaikomas pagal Google (ar kitos paieškos sistemos) standartus.

SEO optimizavimo paskirtis – padėti tinklapiams tapti greičiau surastiems paieškos sistemos rezultatuose, tarp konkurentų svetainių.

SEO optimizavimas susideda iš dviejų etapų:

1. Vidinis SEO- tai veikla, kuri atliekama svetainės viduje. Vidinio SEO tikslas- optimizuoti svetainės turinį, struktūrą ir kitus elementus, siekiant pagerinti svetainės matomumą paieškos sistemos rezultatuose.

2. Išorinis SEO - darbai,  atliekami svetainės išorėje. Išorinis SEO apima atgalinių nuorodų kūrimą, turinio rinkodarą, socialinių tinklų veiklas ir t.t.

Apskritai, SEO optimizavimas yra daug pastangų ir laiko reikalaujantis procesas, kurį geriausiai atlieka patyrę SEO specialistai. Jeigu turite galimybę, šios strategijos įgyvendinimui, rinkitės marketingo agentūrą, kurie visus darbus atliks už jus.

 

Privalumai

1. Padeda pritraukti daugiau klientų į jūsų internetinę svetainę

Kuomet jūsų svetainė lengvai randama paieškos rezultatų puslapiuose, sulaukiate daugiau lankytojų srauto. Nepamirškite, kad kiekvienas lankytojas yra jūsų  potencialus klientas.

2. Padidina konversijų rodiklius

 Tai reiškia, kad daugiau vartotojų apsilankę jūsų svetainėje atlieka tam tikrus veiksmus.     Pavyzdžiui, įsideda prekę į krepšelį, užsisako naujienlaiškį ir t.t.

3. Padeda didinti prekės ženklo žinomumą

Aukštesnė pozicija paieškos rezultatų puslapiuose, suteikia galimybę būti labiau matomiems. Nesvarbu, kad ir koks naudingas ir įdomus bus jūsų kuriamas turinys, jeigu jis nereitinguos aukštose pozicijose, auditorija jo paprasčiausiai neras.

4. SEO yra ilgalaikė strategija

Be abejo, SEO optimizacija užtrunka, tačiau kai iškelsite savo svetainę į pirmuosius Google paieškos rezultatų puslapius, nebereikės investuoti į kitas strategijas.  Žinoma, tai priklauso ir nuo konkurentų veiklos strategijų. Jeigu esate konkurencingoje rinkoje, gali tekti investuoti daugiau laiko ir pastangų siekiant išsilaikyti reitinguose.

5. Suteikia patikimumo

Klientai palankiau vertina tuos prekių ženklus, kurie yra pirmuosiuose paieškos rezultatų puslapiuose.

6. Geresnė vartotojo patirtis

SEO optimizuoja jūsų svetainę, kad ji būtų patogesnė ir lengviau naršoma. O tai didina vartotojų įsitraukimą ir sudaro teigiamą įspūdį.

7. Lengvai išmatuojami rezultatai

Vienas iš SEO  privalumų yra tas, kad galite stebėti savo strategijos efektyvumą. Tai galima padaryti naudojant rezultatų analizės įrankius, pavyzdžiui, Google Analytics.

8. SEO veikia 24/7

Optimizavimas paieškos sistemoms, nepriklauso nuo ofiso darbo valandų. Kitaip nei mokama reklama, SEO organinis srautas neišnyksta, sumažėjus biudžetui.

Taigi, pristatėme jums pagrindines priežastis, kodėl verta investuoti į SEO strategijos įgyvendinimą. Tikimės, kad sužinojote naujų aspektų, apie SEO, o jeigu siekiate aukštų rezultatų, mūsų ekspertų komanda teikia profesionalias SEO paslaugas. Atliksime jūsų internetinės svetainės auditą ir sukursime jūsų verslui pritaikytą SEO strategiją.

Mieli Lietuvos žmonės,

su Nepriklausomybės atkūrimo diena Jus visus!

Kiekviena Kovo 11-oji – tai šventė, kuri nuteikia pakiliai. Kasmet ji primena mums, kas esame ir ką galime nuveikti bendromis pastangomis.

Prieš 33 metus garsiai ir aiškiai paskelbėme, kad mūsų likimas – gyventi nepriklausomai. Pasiryžę patys kurti savo gerovę, pirmieji ištrūkome iš tautų kalėjimo – ir šią teisę apgynėme, kai į ją buvo pasikėsinta.

Iki šiol tvirtai žengiame laisvės keliu, bendromis jėgomis kurdami svajonių Lietuvą. Sulig kiekvienu žingsniu skleidžiame vis daugiau šviesos ir tiesos. Skubėdami į pagalbą kitiems, plečiame savo galimybes.

Ir šiandien, kai važiuoju per Lietuvą, kiekviename jos kampelyje matau žmones, kurie daug ir sunkiai dirba, kad mūsų šalis būtų dar šviesesnė, gražesnė bei stipresnė.

Todėl šią Kovo 11-ąją kviečiu visus pasitikėti savo jėgomis ir tikėti ateitimi. Kartu siekime, kad Lietuvoje gyventi būtų saugiau ir geriau, ir kad čia šaknis įleidusi laisvė atlaikytų visus laiko išbandymus!

Gražios šventės visiems!

Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – nepamirškite iškelti trispalvės.

Puslapis 1 iš 78

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų