Triratukas

Ukmergės renginių apžvalgos

Minint Europos žydų kultūros dienas, vykstančias daugelyje šalių, Ukmergėje surengta keletas renginių – Holokausto aukų vardų skaitymai, fotografijų paroda bei filmo peržiūra.
Ukmergiškiai su visa Lietuva paminėjo 34-ąsias Baltijos kelio metines.
Rugpjūčio 26 d. Pilies parke vyks Gastro festivalis  „Vasara buvo vakar...“
Daiva ZIMBLIENĖ Rajono savivaldybės atstovė spaudai
Trumpiausią metų naktį Ukmergės kultūros centras kviečia pasitikti „Po skambančiu ąžuolu“.
Savaitgalį nugriaudėjo Ukmergės miesto šventės renginiai.
Miesto centre, Kęstučio aikštėje, prie Ukmergės rajono savivaldybės pastato esančiame skverelyje, nutūpė nepaprastas balandis.
Ukmergei minint 690-ąjį jubiliejų ir tęsiant Tarptautinio perkusinės muzikos festivalio koncertus, gegužės 26 d. Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke skambės kompozitoriaus Jievaro Jasinskio sukurta „Simfonija iš Šiaurės Jeruzalės“.
Ukmergiškiai, laikydami valstybinius brandos egzaminus, šiemet gavo 8 šimtukus, o pernai jų buvo 11. Nepaisant, kad aukščiausių įvertinimų šiemet pasiekta mažiau, o matematika sekėsi prasčiau, bendrai šiųmečių egzaminų rezultatai rajone vertinami geriau nei pernykščių.
Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje praėjusią savaitę vyko Mokyklos baigimo šventė.
Vilniaus rotušėje savaitgalį vyko vaikų ir moksleivių konkurso „Tramtatulis“ laureatų ir diplomantų šventė.
Ukmergės meno mokyklos Dailės skyriuje vyko rajoninė dailės olimpiada 8–12 klasių mokiniams.
Ukmergės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistai Arūnas Augustinas ir Ingrida Krikštaponienė kviečia į ES lėšomis finansuojamą lietuvių kalbos būrelį, pavadintą „Kalbomatu“.
Ukmergės rajono savivaldybė pateko į pirmąjį programos „Tūkstantmečio mokyklos“ etapą. Tikimasi, kad tai rajono švietimiečiams padės pritraukti iki 2,5 mln. Eur.
Jau startavo pagrindinė brandos egzaminų sesija. Traukinys rieda, o abiturientai stengiasi į jį įšokti kuo geriau pasiruošę. Mūsų savivaldybėje egzaminai vyksta penkiuose centruose. Šiemet reikalavimai jiems įrengti paprastesni.
Ukmergės kraštotyros muziejuje spalio 5 d. vyko iškilmingas Mokytojų dienos minėjimas. Jame pasveikinti ir apdovanoti geriausi šių metų pedagogai, o vienos mokytojos laukė ypatingas sveikinimas.

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų