Triratukas

Ukmergės renginių apžvalgos

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Ukmergėje vyko daug prasmingų renginių.
Šį antradienį buvo minimos Užgavėnės – šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį.
Ukmergėje vyko kolektyvų, besiruošiančių dalyvauti šimtmetį mininčioje Lietuvos dainų šventėje „Kad giria žaliuotų“, apžiūros. Savo programas atliko suaugusiųjų ir vaikų šokių, folkloro kolektyvai, chorai.
Kartu su ukrainiečiais ukmergiškiai paminėjo Ukrainos liaudies respublikos ir Vakarų Ukrainos liaudies respublikos susivienijimo akto metines.
Praėjusią savaitę į darbą atėjusius Ukmergės rajono savivaldybės darbuotojus ir interesantus prie durų pasitiko grandine pririštas didžiulis raudonas metalinis jautis.
Minint Europos žydų kultūros dienas, vykstančias daugelyje šalių, Ukmergėje surengta keletas renginių – Holokausto aukų vardų skaitymai, fotografijų paroda bei filmo peržiūra.
Kėdainių muzikos mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ II etapas.
Ukmergės rajono geriausio mokytojo vardas šiemet suteiktas Pašilės progimnazijos anglų kalbos mokytojai Nonetai Bakirovienei, lopšelio-darželio „Vaikystė“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai Astai Žibutei Gotovtienei, Vidiškių pagrindinės mokyklos fizinio ugdymo mokytojui Dariui Petraškai.
Ukmergiškiai, laikydami valstybinius brandos egzaminus, šiemet gavo 8 šimtukus, o pernai jų buvo 11. Nepaisant, kad aukščiausių įvertinimų šiemet pasiekta mažiau, o matematika sekėsi prasčiau, bendrai šiųmečių egzaminų rezultatai rajone vertinami geriau nei pernykščių.
Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje praėjusią savaitę vyko Mokyklos baigimo šventė.
Vilniaus rotušėje savaitgalį vyko vaikų ir moksleivių konkurso „Tramtatulis“ laureatų ir diplomantų šventė.
Ukmergės meno mokyklos Dailės skyriuje vyko rajoninė dailės olimpiada 8–12 klasių mokiniams.
Ukmergės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistai Arūnas Augustinas ir Ingrida Krikštaponienė kviečia į ES lėšomis finansuojamą lietuvių kalbos būrelį, pavadintą „Kalbomatu“.
Ukmergės rajono savivaldybė pateko į pirmąjį programos „Tūkstantmečio mokyklos“ etapą. Tikimasi, kad tai rajono švietimiečiams padės pritraukti iki 2,5 mln. Eur.

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų