Edu­ka­ci­nis pro­jek­tas „Ki­no Bu­sas“, ska­ti­nan­tis ki­nu do­mė­tis vai­kus ir jau­ni­mą, tę­sia sa­vo mi­si­ją. Kaip ir kas­met ke­liau­jan­tis ki­no au­to­bu­siu­kas ruo­šia­si ap­lan­ky­ti 30 mies­tų ir mies­te­lių, ku­riuo­se ne­mo­ka­mai ro­dys fil­mus ir pa­sa­kos apie ki­no me­ną.

Vai­kai ga­lės iš­vys­ti lie­tu­viš­ką vai­dy­bi­nį fil­mą “Bal­ko­nas”, ku­ris yra pel­nęs dau­gy­bę ap­do­va­no­ji­mų tarp­tau­ti­niuo­se ki­no fes­ti­va­liuo­se Lie­tu­vo­je ir už­sie­ny­je. Fil­mas pa­sa­ko­ja dvie­jų vai­kų, gy­ve­nan­čių ne­di­de­lia­me mies­te­ly­je, is­to­ri­ją. Vie­nuo­li­ka­me­tės Emi­li­jos kai­my­nys­tė­je po tė­vų sky­ry­bų ap­si­gy­ve­na jos ben­dra­am­žis Ro­la­nas su tė­čiu. Tarp vai­kų mez­ga­si ry­šys. Ta­čiau iš dro­vu­mo ar bai­mės at­si­ver­ti jie ben­drau­ja tik per sie­ną, sė­dė­da­mi kiek­vie­nas sa­vo bal­ko­ne ar­ba per elek­tros jun­gik­lį.

Vai­kai at­ran­da ben­drų te­mų. Ne­lai­min­gas at­si­ti­ki­mas už­ker­ta Emi­li­jai ke­lią į bal­ko­ną. Tai pa­ska­ti­na vai­kus iš­si­ruoš­ti į „tik­rą” pa­si­ma­ty­mą.

Jau­ni­mui bus pa­ro­dy­tas Da­ni­jo­je su­kur­tas fil­mas “Ko­vo­to­ja”. Moks­lei­vė Ai­ča – aist­rin­ga kung fu ko­vo­to­ja. Jos tė­vai tur­kai ti­ki­si, kad ji ge­rai mo­ky­sis ir stu­di­juos uni­ver­si­te­te me­di­ci­ną kaip ir jos bro­lis Ali. Bet mo­kyk­la jos ne­įkve­pia. Ne­pa­klus­da­ma sa­vo šei­mai, Ai­ča slap­ta pra­de­da klu­be pro­fe­sio­na­liai tre­ni­ruo­tis kung fu. Ten ji su­tin­ka Emi­lį. Jie­du įsi­my­li...

Fil­mas da­ly­va­vo Tarp­tau­ti­nia­me Ber­ly­no ki­no fes­ti­va­ly­je, bu­vo de­monst­ruo­tas dau­ge­ly­je ki­tų tarp­tau­ti­nių fes­ti­va­lių.

Ge­gu­žės 23 d. Uk­mer­gės kul­tū­ros cen­tre nuo 14 val. vyks se­an­sas vai­kams, o vy­res­nie­siems – nuo 18 val. Įė­ji­mas lais­vas.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Kaip per karščius gaivinatės?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų