Birželio 1-ąją taps bevertės

Vil­ma NEMUNAITIENĖ

 

Mū­sų laik­raš­čio skai­ty­to­ja pa­sa­ko­jo per ži­nias ne­se­niai ma­čiu­si pra­ne­ši­mą apie iš apy­var­tos iš­ima­mas se­nas li­tų ku­piū­ras. Mo­te­ris sa­kė ne­spė­ju­si nu­gir­sti vi­sos in­for­ma­ci­jos ir pra­šė dar sy­kį tiks­liai ją pa­skelb­ti.

Pri­me­na­me, kad nuo šių me­tų bir­že­lio 1 d. iš apy­var­tos bus iš­im­ti  1997 m. lai­dos 10 ir 20 li­tų ban­kno­tai.

Lie­tu­vos ban­ko val­dy­bos pir­mi­nin­kas Vi­tas Va­si­liaus­kas to­kį nu­ta­ri­mą pa­si­ra­šė šį pa­vasa­rį.

Šie li­tų ban­kno­tai nuo bir­že­lio 1 d. kaip mo­kė­ji­mo ir at­si­skai­ty­mo prie­mo­nė skel­bia­mi ne­be­ga­lio­jan­čiais ir ne­tu­ri bū­ti pri­ima­mi mo­kė­ji­mams ir at­si­skai­ty­mams.

To­kie bank­notai bus kei­čia­mi tik Lie­tu­vos ban­ko ka­so­se Vil­niu­je, Kau­ne ir Klai­pė­do­je.

Lie­tu­vos ban­ko spe­cia­lis­tų ver­ti­ni­mu, apy­var­to­je li­ko ne­di­de­lė da­lis, vos 0,3–0,5 proc., pa­ga­min­to se­nų­jų 10 ir 20 li­tų ku­piū­rų kie­kio.

Lie­tu­vos ban­kas jau yra iš­ėmęs iš apy­var­tos: 1991 m. lai­dos 10, 20, 50, 100 Lt, 1993 m. lai­dos 2, 5, 10, 20, 50 Lt, 1994 m. lai­dos 1 Lt ban­kno­tus.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų