Policija aiškinasi dėl incidento mokyklos autobuse

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tas pra­ne­šė apie ne­ei­li­nį in­ci­den­tą mo­kyk­li­nia­me au­to­bu­se. Rug­sė­jo 15 d. į po­li­ci­ją krei­pė­si 47 me­tų uk­mer­giš­kė. Mo­te­ris pra­ne­šė, kad apie 14 val. į na­mus iš mo­kyk­los grį­žęs sū­nus pa­sa­kė, kad jį su­mu­šė mo­kyk­li­nio au­to­bu­so vai­ruo­to­jas.

 

Pa­sak moks­lei­vio, vy­ras tren­kė jam ke­lis smū­gius kumš­čiu į vei­dą, pa­ė­męs už gal­vos tren­kė ją į mo­kyk­los du­ris ir pra­kir­to ant­akį.

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas dėl fi­zi­nio skaus­mo su­kė­li­mo ar ne­žy­maus svei­ka­tos su­trik­dy­mo.

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to vir­ši­nin­ko Min­dau­go Pet­raus­ko tei­gi­mu, kol  kas bū­tų tik­rai anks­ti teig­ti, kad vai­ruo­to­jas smur­ta­vo prieš vai­ką.

Mi­nė­tas in­ci­den­tas ki­lo vie­no­je  mies­to mo­kyk­lo­je.

Vai­ruo­to­jas sa­vo kal­tę ka­te­go­riš­kai nei­gia ir ma­no, kad pa­aug­lys to­kiu bū­du ga­lė­jo kerš­tau­ti.

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės Švie­ti­mo ir spor­to sky­riaus ve­dė­ja Da­lė Ste­po­na­vi­čie­nė tuo­jau po šio įvy­kio pa­si­ra­šė įsa­ky­mą dėl in­ci­den­to, ki­lu­sio moks­lei­vių pa­vė­žė­ji­mo me­tu, iš­aiš­ki­ni­mo.

Pa­sak ve­dė­jos, sky­riaus spe­cia­lis­tams pa­ves­ta iš­si­aiš­kin­ti, kaip or­ga­ni­zuo­ja­mas mo­ki­nių pa­ve­ži­mas, ar nė­ra ko­kių nors spra­gų, ar ne per di­de­lė at­sa­ko­my­bė ten­ka vai­ruo­to­jui ir ką da­ry­ti, kad pa­na­šios is­to­ri­jos ne­pa­si­kar­to­tų.

Šiuo me­tu moks­lei­vių pa­vė­žė­ji­mą or­ga­ni­zuo­ja 14 ra­jo­no mo­kyk­lų. Jos pa­čios ir įdar­bi­na vai­ruo­to­jus.  

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar tikite, kad Baltarusijoje Lukašenka atsistatydins?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų