Opo­zi­ci­ja ra­jo­no ta­ry­bo­je jau­čia­si at­stum­ta ir ig­no­ruo­ja­ma, o val­dan­tie­ji su me­ru prie­ša­ky­je, jų įsi­ti­ki­ni­mu, vi­siš­kai ne­su­ge­ba su­si­tvar­ky­ti su ra­jo­no rei­ka­lais. Apie tai kal­bė­jo į spau­dos kon­fe­ren­ci­ją ra­jo­ne dir­ban­čius ži­niask­lai­dos at­sto­vus ant­ra­die­nį su­kvie­tę opo­zi­ci­nių par­ti­jų ra­jo­no ta­ry­bo­je na­riai.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Į spau­dos kon­fe­ren­ci­ją at­vy­ko (iš kai­rės): M. Ta­mo­šiū­nas, R. Pi­vo­ras, J. Varž­ga­lys, R. Ba­ra­vy­kas.


 

„Esam at­stu­mia­mi“, – ko­man­di­nio dar­bo pa­si­ge­do vos prieš ke­lis mė­ne­sius šios ka­den­ci­jos ta­ry­bo­je pra­dė­jęs dirb­ti šiuo me­tu jo­kiai par­ti­jai ne­pri­klau­san­tis Ro­mas Pi­vo­ras.

Vals­tie­čių ir ža­lių­jų są­jun­gos at­sto­vas Juo­zas Varž­ga­lys ak­cen­ta­vo strin­gan­čias Vep­rių ir Žel­vos vi­du­ri­nių mo­kyk­lų re­no­va­ci­jas.

Vos ne vi­suo­se ra­jo­no rei­ka­luo­se spra­gas įžvel­gė li­be­ral­cen­tris­tas Re­gi­man­tas Ba­ra­vy­kas. Kal­bė­jo apie ne­sklan­du­mus me­di­ci­no­je, ši­lu­mos ūky­je, at­lie­kų rū­šia­vi­mo sri­ty­se, kri­ti­ka­vo ne­ma­žė­jan­tį įsi­sko­li­ni­mą. Ne­ten­ki­no jo bei ko­le­gų ir ra­jo­no ta­ry­bos po­sė­džių ve­di­mo tvar­ka. Guo­dė­si, jog ne­lei­džia­ma klaus­ti ir dis­ku­tuo­ti.

Taip pat iš­sa­kė pa­si­pik­ti­ni­mą dėl Dar­bo par­ti­jos at­sto­vo vi­ce­me­ro Ro­lan­do Ja­nic­ko per­ne­lyg di­de­lio ak­ty­vu­mo ir įta­kos net pen­kių ko­mi­te­tų dar­be.

Apie ši­lu­mos ūkį tra­di­ciš­kai pa­kal­bė­jo par­ti­jos Tvar­ka ir tei­sin­gu­mas at­sto­vas ra­jo­no ta­ry­bo­je Min­dau­gas Ta­mo­šiū­nas.

Iš es­mės jo­kios nau­jie­nos apie ra­jo­no rei­ka­lus spau­dos kon­fe­ren­ci­jo­je po­li­ti­kai ne­pa­tei­kė, tik at­kar­to­jo pro­ble­mas, ku­rias jau ne kar­tą ana­li­za­vo­me „Uk­mer­gės ži­nio­se“.

Tuo tar­pu kal­bė­ti apie tai, kas iš tie­sų nau­ja, po­li­ti­kai ne­pa­no­ro.

O tai – ne­se­niai įkur­ta vie­šo­ji įstai­ga „Uk­mer­gės me­di­ja“, to­kiu pa­čiu pa­va­di­ni­mu iš­lei­du­si ne­mo­ka­mai pla­ti­na­mą lei­di­nu­ką. Ja­me, anot ve­da­mo­jo, pla­nuo­ja­ma „pa­vie­šin­ti  tai, apie ką nu­ty­li sa­vo dar­bais pa­ten­kin­ti Sa­vi­val­dy­bės va­do­vai ir ven­gia ra­šy­ti ži­niask­lai­da“.

Mėn­raš­čiu pa­va­din­ta­me lei­di­ny­je vie­toj re­dak­to­riaus ar stei­gė­jo kon­tak­tų sa­vo elek­tro­ni­nius paš­tus nu­ro­dė šia­me su­si­ti­ki­me pa­si­sa­kę ta­ry­bos na­riai bei kon­ser­va­to­rius An­drius Ka­les­ni­kas.

Pa­si­do­mė­jus, kas mi­nė­tos vie­šo­sios įstai­gos stei­gė­jai, ko­kiais pi­ni­gais fi­nan­suo­ja­mas lei­di­nys, po­li­ti­kai kaž­ko­dėl at­sa­ky­ti ne­no­rė­jo.

Autorė: Vil­ma NEMUNAITIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Kasyba

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Kiek, manote, truks ekstremali situacija Lietuvoje ir pasaulyje?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų