Nuotr. O. Kazlauskaitė ir E. Valskys. Nuotr. O. Kazlauskaitė ir E. Valskys.

Sėk­min­gai spor­ti­nių šo­kių se­zo­ną pra­dė­jo Uk­mer­gės kul­tū­ros cen­tro ko­lek­ty­vo „Vėt­ra“ po­ros. Kė­dai­nių spor­to are­no­je vy­ko Lie­tu­vos rei­tin­go var­žy­bos. Po va­sa­ros su jau­du­liu jo lau­kė jau­nie­ji šo­kė­jai, nes vi­siems la­bai svar­bu su­ži­no­ti sa­vo pa­si­ren­gi­mo ly­gį.

Tau­ras Že­mai­tis ir Ele­na Ur­bo­nai­tė po­ro­je šo­ka jau ke­le­tą me­tų. Pir­mam star­tui nau­jo­je po­ro­je ruo­šė­si Ad­ri­jus Čy­vas ir Eri­ka Gied­rai­ty­tė. Abi po­ros šo­ko ket­virt­fi­na­ly­je, pus­fi­na­ly­je ir pa­ga­liau į fi­na­lą pa­vy­ko iš­kop­ti Ad­ri­jui ir Eri­kai. Jie iš­ko­vo­jo penk­tą­ją vie­tą.

Ma­žie­ji šo­kė­jai Er­vi­nas Vals­kys ir Odi­li­ja Kaz­laus­kai­tė, Ai­ri­das Kos­ti­kas ir Ais­tė Gruo­dy­tė, Ai­nė Že­mai­ty­tė ir Gel­mis Kar­po­vas bu­vo pir­mi sa­vo am­žiaus gru­pė­je.

Šau­niau­siai pa­si­ro­dė ir so­lo at­li­kė­jos Emi­li­ja Ko­va­len­ko­vai­tė ir Gab­rie­lė Gi­ny­tė.

Nu­ga­lė­to­jai ap­do­va­no­ti tau­rė­mis, me­da­liais, rė­mė­jų do­va­nė­lė­mis.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų