Šalies Pre­zi­den­tė Da­lia Gry­baus­kai­tė ne­se­niai pa­si­ra­šė dek­re­tą, ku­riuo nu­ro­do­ma, kad iš dar­bo at­lei­džia­mi 22 apy­lin­kės teis­mų va­do­vai. Tarp jų – ir Uk­mer­gės ra­jo­no apy­lin­kės teis­mo pir­mi­nin­kas Eval­das Pa­ši­lis.

At­lei­di­mo prie­žas­tis vi­siems va­do­vams ta pa­ti – bai­gia­si jų pa­sky­ri­mo į šias pa­rei­gas lai­kas.

E. Pa­ši­lis pa­sa­ko­jo, kad jo va­do­va­vi­mo ter­mi­nas bai­gia­si lie­pos 12 die­ną. Teis­mo pir­mi­nin­ko pa­rei­gas jis ei­na pen­ke­rius me­tus – nuo 2007-ųjų.

Iki tol lai­ki­nai teis­mui va­do­va­vo tei­sė­ja Edi­ta Za­rem­bie­nė, o prieš tai dau­giau nei tris de­šimt­me­čius – a. a. Ri­man­tas Kliau­ga. Tuo me­tu ro­ta­ci­ja teis­mų va­do­vams ne­bu­vo nu­ma­ty­ta. Ta­čiau šiuo me­tu teis­mo pir­mi­nin­ko ka­den­ci­ja sie­kia tik pen­ke­rius me­tus. Jai pa­si­bai­gus iš kan­di­da­tų są­ra­šo teis­mo va­do­vą ren­ka­si ir ski­ria ša­lies va­do­vas. Pa­gal įsta­ty­mus kan­di­da­tų tu­ri bū­ti bent du.

Dėl tei­sė­jų pa­sky­ri­mo, pa­aukš­ti­ni­mo, per­kė­li­mo ar at­lei­di­mo iš pa­rei­gų res­pub­li­kos pre­zi­den­tui pa­ta­ria spe­cia­li įsta­ty­mo nu­ma­ty­ta tei­sė­jų ins­ti­tu­ci­ja – Tei­sė­jų ta­ry­ba, ku­rią su­da­ro 21 na­rys.

Į Uk­mer­gės ra­jo­no teis­mo pir­mi­nin­ko pos­tą sa­vo kan­di­da­tū­ras yra pa­tei­kę tei­sė­jai Ri­nal­das Ada­mo­nis, Snie­guo­lė Biels­kie­nė ir da­bar­ti­nis teis­mo pir­mi­nin­kas Eval­das Pa­ši­lis.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Kasyba

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Kiek, manote, truks ekstremali situacija Lietuvoje ir pasaulyje?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų