Šildymo sezoną dar atidėlioja

Nors šil­dy­mo se­zo­nas Uk­mer­gė­je sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­riaus įsa­ky­mu pra­dė­tas pra­ei­tą sa­vai­tę, dar ne vi­si dau­gia­bu­čių gy­ven­to­jai no­ri šil­dy­tis. Kai ku­rie pa­si­ry­žę iš­ken­tė­ti iki lap­kri­čio mė­ne­sio.

 

Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

 

Kad į gy­ve­na­muo­sius būs­tus ši­lu­mos vamz­džiais dar ne­ke­liau­tų ši­lu­ma, ben­dru su­ta­ri­mu spren­džia dau­gia­bu­čio na­mo gy­ven­to­jai. To­kiu at­ve­ju tu­rė­tų su­tik­ti dau­giau kaip pu­sė būs­tų sa­vi­nin­kų.

UAB Uk­mer­gės bu­tų ūkio di­rek­to­rius Jo­nas Rin­ke­vi­čius aiš­ki­na, jog gy­ven­to­jų at­si­sa­ky­mas šil­dy­tis ne­tu­ri kirs­tis su Ši­lu­mos įsta­ty­me nu­ro­dy­ta są­ly­ga. Tu­ri bū­ti pai­so­ma hi­gie­nos nor­mų.

Mat jei ši­lu­mos pa­tal­po­se bū­na ma­žiau nei 18 laips­nių, o tuo ne­pa­ten­kin­ta kad ir na­mo gy­ven­to­jų ma­žu­ma, dau­gia­bu­čiui ši­lu­ma tu­rė­tų bū­ti pa­jun­gia­ma.

Šie­met pa­reiš­ki­mus dėl šil­dy­mo se­zo­no ati­dė­ji­mo ant įmo­nės va­do­vo sta­lo pa­dė­jo de­vy­nių dau­gia­bu­čių na­mų gy­ven­to­jai. Pa­na­šus skai­čius bu­vo ir per­nai.

Di­rek­to­rius sa­ko, kad pra­si­dė­jus ofi­cia­liam šil­dy­mo se­zo­nui, jį ati­dė­ti pa­pras­tai kas­met pra­šo vis tie pa­tys na­mai.

Ta­čiau vės­tant orams, net pa­tys iš­tver­min­giau­sie­ji nu­lei­džia ran­kas ir skam­bi­na pra­šy­da­mi kū­ren­ti jų na­mą. Taip at­si­ti­ko ir šie­met – du iš pra­džių šil­dy­tis at­sisa­kę na­mai jau pa­gei­dau­ja pa­jung­ti ši­lu­mą.

J. Rin­ke­vi­čius įsi­ti­ki­nęs, kad ne ka­žin ką tau­pie­ji su­tau­po – dau­gia­bu­čių sie­nos vis la­biau at­šą­la, pa­tal­pos drėks­ta, pe­li­ja. Už­del­sus su kū­re­ni­mu ir tem­pe­ra­tū­rai kam­ba­riuo­se nu­kri­tus iki 12–14 laips­nių, jas ap­šil­dy­ti su­nau­do­ja­ma dau­giau ener­gi­jos.

Uk­mer­gės bu­tų ūkio di­rek­to­rius pa­ta­ria dau­gia­bu­čių gy­ven­to­jams, at­si­ra­dus pro­ble­mų šil­dy­mo sis­te­mo­je, ne­šy­lant ra­dia­to­riams, ne­ken­tė­ti ne­pa­to­gu­mų ir skam­bin­ti į įmo­nės Ava­ri­nę tar­ny­bą te­le­fo­nu: 65233.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Daugiau šioje kategorijoje:

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų