Sulaikyti įtariamieji narkotikų platinimu

Ra­jo­no kri­mi­na­lis­tai, tu­rė­da­mi iš­anks­ti­nių duo­me­nų apie ga­li­mą pre­ky­bą nar­ko­ti­nė­mis me­džia­go­mis, su­ren­gė spe­cia­lią ope­ra­ci­ją. Jos me­tu su­lai­ky­ti du as­me­nys, įta­ria­mi nar­ko­ti­kų pla­ti­ni­mu.

 

Policijos komisariato archyvo nuotr.

 

38-erių me­tų uk­mer­giš­kį E. S. pa­rei­gū­nai ste­bė­jo bei rin­ko duo­me­nis apie jo vyk­do­mą nu­si­kals­ta­mą vei­ką ke­le­tą mė­ne­sių.

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vė spau­dai As­ta Kro­ger­tie­nė in­for­ma­vo, kad bir­že­lio 22 d. apie 18 val. ke­lio Kau­nas–Za­ra­sai–Daug­pi­lis 65 ki­lo­met­re bu­vo su­stab­dy­tas au­to­mo­bi­lis „Re­nault Es­pa­ce“. Jį vai­ra­vęs E. S. (g. 1974 m.) ma­ši­nos du­ris ati­da­rė tik pri­vers­tas pa­rei­gū­nų.

Au­to­mo­bi­lio sa­lo­ne ras­ti du plas­ti­ki­niai mai­še­liai su bal­tos spal­vos mil­te­liais, kaip įta­ria­ma, psi­chot­ro­pi­ne me­džia­ga am­fe­ta­mi­nu. Plas­ti­ki­nis mai­še­lis su nar­ko­ti­ne me­džia­ga ras­tas ir vy­riš­ko­je ran­ki­nė­je.

E. S. ir kar­tu va­žia­vu­si G. V. (g. 1991 m.) bu­vo pri­sta­ty­ti į po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą. Nu­sta­ty­ta, kad abu jie yra ap­svai­gę nuo nar­ko­ti­kų. Su­lai­ky­tie­ji bu­vo var­to­ję am­fe­ta­mi­no, me­tam­fe­ta­mi­no ir „Ex­ta­zy“.

Pa­pil­do­mos au­to­mo­bi­lio ap­žiū­ros me­tu bei at­lie­kant kra­tą E. S. na­muo­se Uk­mer­gės kri­mi­na­lis­tams tal­ki­no Lie­tu­vos po­li­ci­jos Kri­mi­na­li­nių ty­ri­mų cen­tro ki­no­lo­gas su tar­ny­bi­niu šu­ni­mi, iš­mo­ky­tu ieš­ko­ti nar­ko­ti­nių me­džia­gų. Bu­vo su­ras­ta pa­nau­do­tų švirkš­tų, tuš­čių plas­ti­ki­nių mai­še­lių nar­ko­ti­nėms me­džia­goms pa­kuo­ti ir mai­še­lių su, įta­ria­ma, psi­chot­ro­pi­nių me­džia­gų li­ku­čiais.

E. S. ir G. V. pa­reikš­ti įta­ri­mai dėl ne­tei­sė­to dis­po­na­vi­mo nar­ko­ti­nė­mis ar psi­chot­ro­pi­nė­mis me­džia­go­mis tu­rint tiks­lą jas pla­tin­ti. Už to­kią nu­si­kals­ta­mą vei­ką Bau­džia­ma­sis ko­dek­sas nu­ma­to lais­vės at­ėmi­mo baus­mę nuo dve­jų iki aš­tuo­nerių me­tų. Teis­mas lei­do su­im­ti E. S. vie­nam mė­ne­siui.

E. S. dėl dis­po­na­vi­mo nar­ko­ti­nė­mis me­džia­go­mis yra teis­tas tris kar­tus. Dar vie­na bau­džia­mo­ji by­la, ku­rio­je jis yra vie­nas iš įta­ria­mų­jų, ne­tru­kus bus per­duo­ta teis­mui.

E. S. tu­ri pen­kis ma­ža­me­čius vai­kus. Po­li­ci­jos duo­me­ni­mis, nar­ko­ti­kus jis pla­ti­no ir ma­tant vai­kams. G. V. teis­ta du kar­tus už įvyk­dy­tas va­gys­tes. Dvi­de­šimt­me­tė jo ben­dra­ke­lei­vė jau pa­gim­džiu­si tris vai­kus. Du iš jų au­ga vai­kų glo­bos na­muo­se, o nau­ja­gi­mis pri­žiū­ri­mas li­go­ni­nė­je.

Po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai dė­ko­ja ra­jo­no gy­ven­to­jams, su­tei­ku­siems ver­tin­gos in­for­ma­ci­jos apie E. S. vyk­do­mą nu­si­kals­ta­mą vei­ką.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų