Bus teisiamas Deltuvos sodybas siaubęs vagis

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te ar­ti­miau­siu me­tu bus baig­tos tir­ti Del­tu­vos mies­te­ly­je įvyk­dy­tos va­gys­tės. Apie tai in­for­ma­vo Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vė spau­dai As­ta Kro­ger­tie­nė. Ant­rą­jį pra­ėju­sių me­tų pus­me­tį Del­tu­vos mies­te­lio gy­ven­to­jai tu­rė­jo var­go dėl va­gys­čių. 

 

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.


 

 

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te pra­dė­ta 12 iki­teis­mi­nių ty­ri­mų. Se­ri­ji­nis va­gi­šius „šva­rin­da­vo“ ir gy­ve­na­mas, ir ne­gy­ve­na­mas so­dy­bas. Vo­gė vi­sa, ką ras­da­vo ver­tin­ges­nio – žo­liap­jo­ves, pa­dan­gas, dar­bo įran­kius ir ki­tus daik­tus.

Del­tu­vos gy­ven­to­jai tuo­met bu­vo smar­kiai įsi­bai­mi­nę ir net nak­ti­mis bu­dė­jo sau­go­da­mi sa­vo tur­tą.

Kas siau­bė so­dy­bas, bu­vo nu­sta­ty­ta pra­ėju­sių me­tų gruo­dį.

Mū­sų ra­jo­no kri­mi­na­lis­tams tuo­met įkliu­vo to pa­ties mies­te­lio gy­ven­to­jas – už va­gys­tes jau ne kar­tą teis­tas 28-erių me­tų vy­riš­kis.

Įta­ria­ma­sis gruo­džio pa­bai­go­je bu­vo su­im­tas, o ar­ti­miau­siu me­tu sės į tei­sia­mų­jų suo­lą.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų