Triratukas

Lietuvos naujienos, aktualijos

Šiandieninėje visuomenėje, kai vis labiau didėja supratimas apie aplinkos apsaugos ir tvarios energetikos svarbą, daugelis žmonių ir verslų siekia pereiti prie ekologiškesnių ir efektyvesnių energetikos sprendimų. Vienas iš tokių sprendimų yra saulės energijos naudojimas. Saulės elektrinės, kaip vienas iš švarios energijos gamybos būdų, tampa vis populiaresnės, leisdamos sumažinti aplinkos taršą ir priklausomybę nuo tradicinių, ne tokių švarių energijos...
Aidas Puklevičius Europos Parlamento internetinėje svetainėje yra labai patogus ir naudingas įrankis paprasčiau pavaizduoti galybę teisinių aktų, kurie svarstomi šioje institucijoje.
„Ukmergės gelžbetonio“ gamykla pradėjo teikti naują paslaugą: iš statybviečių surenka polistireninio putplasčio atraižas, siekiant, kad jos būtų perdirbtos ir panaudotos antrąkart. Tai – dar vienas žingsnis, gamyklą integruojant į žiedinę ekonomiką.
Lietuvos energetikos rinkai pamažu atsiveriant nepriklausomiems tiekėjams, kaip tik šiuo metu tūkstančiai įmonių turi apsispręsti, kas joms tieks gamtines dujas 2021 metais. Rinkos dalyvius stebina didžiausio dujų tiekėjo praktika būtent vidurvasarį įmonėms siųsti sutarčių atnaujinimo sąlygas, o nesulaukus atsakymo – pritaikyti automatinį sutarties pratęsimo principą.
Tvarkant miestą, buvo pjaunami medžiai. Mūsų skaitytojai klausė, kur juos miesto tvarkytojai deda. To savivaldybės Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyriausiojo specialisto Vyginto Dubausko paklausėme ir mes.
Gerseniškių gatvėje esančioje didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje jau netrukus bus atidaryta daiktų dalijimosi stotelė. Čia bus galima palikti nereikalingus daiktus, o norintiems – juos pasiimti.
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino didžiausius leistinus aukų dydžius – kiek asmenys gali paskirti paramos politinės kampanijos dalyviams.
Ukmergės socialdemokratai ataskaitų ir rinkimų susirinkime absoliučia balsų dauguma patvirtino slapto balsavimo rezultatus, kad dvejų metų kadencijai skyriaus pirmininke išrinkta Indrė Kižienė, ir tam pritarė.
Patvirtintas Ukmergės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2021–2025 metų bendrasis planas. Tėvų, vaikų ir pedagogų džiaugsmui – jokių mokyklų ar jų skyrių uždarymų jame nenumatyta. Tačiau svarstant klausimą dėl planuojamų darželinukų grupių, neapsieita be nuoskaudų.                       Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas sakė, kad projektą rengė darbo grupė. Metų...
Ukmergės rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos pirmininkas Arvydas Pėšina tikina, kad išsiaiškinta daug prob-lemų, susijusių su Ukmergės daugiabučių namų renovacija. Jos paaiškėjo komisijai atlikus išsamų tyrimą.
Plintantis COVID-19 virusas jau kuris laikas paskelbtas pandemija. Ji paralyžiuoja valstybių ir miestų gyvenimą. Ne išimtis Lietuva ir Ukmergė. Matant visuomenėje kilusį blaškymąsi ir net susipriešinimą, kyla klausimas ar mes, kaip bendruomenė, esame pasirengę spręsti sudėtingas problemas. Situaciją suvaldyti ir sustabdyti viruso plitimą būtų daug paprasčiau, jei visi be pykčių ir barnių susitelktume bendram tikslui.
Arūnas Dudėnas Savivaldybės tarybos narys, socialdemokratų frakcijos seniūnas Vasario mėnesio Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdyje svarstytas ir priimtas vienas svarbiausių metų klausimų – rajono biudžetas. Kaip paskirstysime pinigus, kam suteiksime prioritetus, taip ir gyvensime šiuos metus. Siekdami konstruktyvaus bendro darbo savivaldybės taryboje, socialdemokratai iš esmės pritarė 2020 metų Ukmergės rajono biudžeto projektui. Taip pat pateikėme savo...
Nepasiturintiems šalies gyventojams paskutinį kartą dalijama parama maistu.
Rugsėjo 27-ąją Lietuvoje minima socialinių darbuotojų diena.
Beveik 100 ukmergiškių naudojasi Ukmergės socialinių paslaugų centro teikiama pagalbos į namus paslauga.
Sveikatos apsaugos ministerijos siekis, kad beveik visi vizitai gydymo paslaugoms gauti būtų paskelbti išankstinėje pacientų registracijos informacinėje sistemoje.
Ukmergiškė Danutė norėtų padėti savo kaimynui.
Universalios padangos, dar vadinamos visiems sezonams skirtomis padangomis, yra populiarus pasirinkimas tarp vairuotojų, kurie nori išvengti sezoninio padangų keitimo rūpesčių. Šios padangos yra sukurtos taip, kad užtikrintų gerą našumą tiek vasarą, tiek žiemą, todėl jos gali būti naudingos įvairiomis oro sąlygomis. Šiame straipsnyje aptarsime, kuo universalios padangos yra naudingos ir kada verta jas rinktis.
Kava - tai ne tik gėrimas, bet ir daugelio žmonių kasdienybė, ritualas ir netgi gyvenimo būdas. Ji žavi savo aromatu, skoniu ir gebėjimu sužadinti. Tačiau ar kada nors susimąstėte, iš kur atsiranda kava ir kokios yra jos rūšys? Šiame straipsnyje pateiksime trumpą kavos kelionę nuo pupelės iki puodelio, aptarsime pagrindines kavos rūšis ir atskleisime keletą įdomių faktų.
Šiais laikais žmonės negali įsivaizduoti savo gyvenimo be interneto. Jis labai palengvina mūsų kasdienybę ir padaro ją kur kas paprastesne. Ne ką mažiau džiugina ir pramogos, kurias taip pat suteikia būtent skaitmeninis pasaulis.

Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų