Triratukas

Lietuvos naujienos, aktualijos

Šiandieninėje visuomenėje, kai vis labiau didėja supratimas apie aplinkos apsaugos ir tvarios energetikos svarbą, daugelis žmonių ir verslų siekia pereiti prie ekologiškesnių ir efektyvesnių energetikos sprendimų. Vienas iš tokių sprendimų yra saulės energijos naudojimas. Saulės elektrinės, kaip vienas iš švarios energijos gamybos būdų, tampa vis populiaresnės, leisdamos sumažinti aplinkos taršą ir priklausomybę nuo tradicinių, ne tokių švarių energijos...
Aidas Puklevičius Europos Parlamento internetinėje svetainėje yra labai patogus ir naudingas įrankis paprasčiau pavaizduoti galybę teisinių aktų, kurie svarstomi šioje institucijoje.
„Ukmergės gelžbetonio“ gamykla pradėjo teikti naują paslaugą: iš statybviečių surenka polistireninio putplasčio atraižas, siekiant, kad jos būtų perdirbtos ir panaudotos antrąkart. Tai – dar vienas žingsnis, gamyklą integruojant į žiedinę ekonomiką.
Lietuvos energetikos rinkai pamažu atsiveriant nepriklausomiems tiekėjams, kaip tik šiuo metu tūkstančiai įmonių turi apsispręsti, kas joms tieks gamtines dujas 2021 metais. Rinkos dalyvius stebina didžiausio dujų tiekėjo praktika būtent vidurvasarį įmonėms siųsti sutarčių atnaujinimo sąlygas, o nesulaukus atsakymo – pritaikyti automatinį sutarties pratęsimo principą.
Tvarkant miestą, buvo pjaunami medžiai. Mūsų skaitytojai klausė, kur juos miesto tvarkytojai deda. To savivaldybės Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyriausiojo specialisto Vyginto Dubausko paklausėme ir mes.
Gerseniškių gatvėje esančioje didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje jau netrukus bus atidaryta daiktų dalijimosi stotelė. Čia bus galima palikti nereikalingus daiktus, o norintiems – juos pasiimti.
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino didžiausius leistinus aukų dydžius – kiek asmenys gali paskirti paramos politinės kampanijos dalyviams.
Ukmergės socialdemokratai ataskaitų ir rinkimų susirinkime absoliučia balsų dauguma patvirtino slapto balsavimo rezultatus, kad dvejų metų kadencijai skyriaus pirmininke išrinkta Indrė Kižienė, ir tam pritarė.
Patvirtintas Ukmergės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2021–2025 metų bendrasis planas. Tėvų, vaikų ir pedagogų džiaugsmui – jokių mokyklų ar jų skyrių uždarymų jame nenumatyta. Tačiau svarstant klausimą dėl planuojamų darželinukų grupių, neapsieita be nuoskaudų.                       Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas sakė, kad projektą rengė darbo grupė. Metų...
Ukmergės rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos pirmininkas Arvydas Pėšina tikina, kad išsiaiškinta daug prob-lemų, susijusių su Ukmergės daugiabučių namų renovacija. Jos paaiškėjo komisijai atlikus išsamų tyrimą.
Plintantis COVID-19 virusas jau kuris laikas paskelbtas pandemija. Ji paralyžiuoja valstybių ir miestų gyvenimą. Ne išimtis Lietuva ir Ukmergė. Matant visuomenėje kilusį blaškymąsi ir net susipriešinimą, kyla klausimas ar mes, kaip bendruomenė, esame pasirengę spręsti sudėtingas problemas. Situaciją suvaldyti ir sustabdyti viruso plitimą būtų daug paprasčiau, jei visi be pykčių ir barnių susitelktume bendram tikslui.
Arūnas Dudėnas Savivaldybės tarybos narys, socialdemokratų frakcijos seniūnas Vasario mėnesio Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdyje svarstytas ir priimtas vienas svarbiausių metų klausimų – rajono biudžetas. Kaip paskirstysime pinigus, kam suteiksime prioritetus, taip ir gyvensime šiuos metus. Siekdami konstruktyvaus bendro darbo savivaldybės taryboje, socialdemokratai iš esmės pritarė 2020 metų Ukmergės rajono biudžeto projektui. Taip pat pateikėme savo...
Beveik 100 ukmergiškių naudojasi Ukmergės socialinių paslaugų centro teikiama pagalbos į namus paslauga.
Sveikatos apsaugos ministerijos siekis, kad beveik visi vizitai gydymo paslaugoms gauti būtų paskelbti išankstinėje pacientų registracijos informacinėje sistemoje.
Ukmergiškė Danutė norėtų padėti savo kaimynui.
Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas, jo pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Aistė Naruševičiūtė įteikė naujagimio kraitelius liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais gimusiems mažiesiems ukmergiškiams.
Baimė dėl gresiančių kosminių šildymo kainų verčia daugybę ukmergiškių ieškoti kompensacijų.
Pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo elektriniai dviračia. Tobulėjant technologijoms ir didėjant supratimui apie tvarų transportą, daugelis svarsto, kad elektroniniai dviračiai yra perspektyvi galimybė. Tačiau ar tikrai verta į juos investuoti? Panagrinėkime privalumus ir trūkumus.
Siekdami tobulinti savo dantų išvaizdą ir pasitikėjimą savimi, daugelis žmonių renkasi dantų laminates. Tai kosmetinė odontologinė procedūra, kuri gali suteikti natūralų ir gražų dantų šypseną. Šiame straipsnyje išnagrinėsime dantų laminatų privalumus ir trūkumus, kad jūs galėtumėte geriau suprasti, ar ši procedūra atitinka jūsų poreikius.
Kaip užtikrinti, kad veido oda bėgant metams išliktų kiek galima jaunatviškesnė, stangresnė ir sveika? Tai klausimas, kuris neduoda ramybės daugeliui moterų. Itin platų profesionalios kosmetikos asortimentą siūlančios parduotuvės KlipShop specialistai primena, kaip prižiūrėti veido odą, bei kokių klaidų vengti, kad džiugintų sveika oda.
Kai kalbama apie transporto priemonės pirkimą, visiškai naujo automobilio žavesys gali būti nepaneigiamas. Šviežios odos kvapas, nepriekaištinga išorė ir naujausios technologijos gali vilioti. Tačiau būtina apsvarstyti, ar šis pirminis patrauklumas virsta protinga investicija. Šiame straipsnyje panagrinėsime, kodėl naudoti automobiliai dažnai yra geresnis investicinis pasirinkimas, palyginti su visiškai naujais analogais.
Sezoniškumas pastebimas ne tik mados pasaulyje – kiekvienam metų laikui būdingos ir skirtingos patiriamos kūno traumos. Rudenį jų dažniausiai neišvengiame dirbdami soduose ar daržuose, žiemą koją pakiša slidūs keliai, pavasarį, dar apsnūdę po žiemos, išriedėję į gatves, tinkamai neįvertiname savo fizinės formos. O štai vasara pažeria visą puokštę traumų – jų skaičius išauga kone dvigubai.

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų