Fut­bo­lo čem­pio­na­to 7x7 fi­na­li­nės var­žy­bos

Uk­mer­gė­je įvy­ko Lie­tu­vos mer­gi­nų, gi­mu­sių 1998–1999 me­tais, fut­bo­lo čem­pio­na­to 7x7 fi­na­li­nės var­žy­bos. Į fi­na­lą pa­te­ko: Vil­niaus MFA „Žal­gi­ris“, Šiau­lių SVM-FA, Gargž­dų FK „Ban­ga“, Jo­na­vos KKSC „Eos-Auš­ra“ ir Uk­mer­gės SC.

Dar nie­kad Lie­tu­vos mer­gi­nų čem­pio­na­te ne­bu­vo to­kios apy­ly­gės ko­vos ir in­tri­gos. Vi­sos trys ko­man­dos pri­zi­nin­kės su­rin­ko po 7 taš­kus, ir tik tar­pu­sa­vio įvar­čių san­ty­kis nu­lė­mė, ku­ri ko­man­da už­ėmė pir­mą, o ku­ri – tre­čią vie­tą.

 Po įnir­tin­gų ko­vų pir­mo­ji vie­ta ati­te­ko „Žal­gi­rio“ mer­gi­noms (tar­pu­sa­vy­je su­žais­tų rung­ty­nių įmuš­tų ir pra­leis­tų įvar­čių san­ty­kis 3:2), an­trą vie­tą už­ėmė Uk­mer­gės SC (tar­pu­sa­vy­je su­žais­tų rung­ty­nių įmuš­tų ir pra­leis­tų įvar­čių san­ty­kis 2:2), tre­či­ą­ja vie­ta te­ko ten­kin­tis Šiau­lių SVM-FA (tar­pu­sa­vy­je su­žais­tų rung­ty­nių įmuš­tų ir pra­leis­tų įvar­čių san­ty­kis 2:3).

 Ko­man­dos ap­do­va­no­tos tau­rė­mis, me­da­liais ir di­plo­mais, įteik­ti ir as­me­ni­niai ap­do­va­no­ji­mai. Pri­zus įtei­kė Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius Sta­sys Jac­kū­nas.

Ge­riau­sios ko­man­dų žai­dė­jos:

Jo­li­ta Ma­li­naus­kai­tė (Uk­mer­gė),

Vai­da Aliu­ko­ny­tė (Vil­nius),

Ag­ne­ta Pa­tils­ky­tė (Šiau­liai),

Ag­nė Med­ve­de­vai­tė (Jo­na­va),

Mo­ni­ka Grik­šai­tė (Gargž­dai).

Ge­riau­sios po­zi­ci­jų žai­dė­jos:

var­ti­nin­kė – Ka­mi­lė Te­re­kai­tė (Uk­mer­gė),

gy­nė­ja – Lo­li­ta Ži­žy­tė (Uk­mer­gė),

sau­gė – Eve­li­na Bui­vi­da­vi­čiū­tė (Šiau­liai),

puo­lė­ja – Ga­bi­ja Ged­gau­dai­tė (Vil­nius).

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų