Pasirašė sutartis su ministru

Tre­čia­die­nį so­cia­li­nės ap­sau­gos ir dar­bo mi­nist­ras Do­na­tas Jan­kaus­kas Uk­mer­gė­je pa­si­ra­šė su­tar­tis su 15-os sa­vi­val­dy­bių va­do­vais.

 

Nuotr. Pasirašoma sutartis.

Tai svar­bus žings­nis Vie­tos ben­druo­me­nių sa­vi­val­dos pro­gra­mos, ku­ria sie­kia­ma ska­tin­ti ben­druo­me­nes ak­ty­viai da­ly­vau­ti pri­imant spren­di­mus dėl lė­šų pa­nau­do­ji­mo, įgy­ven­di­ni­mui. Vi­soms Lie­tu­vos sa­vi­val­dy­bėms vie­šų­jų po­rei­kių ten­ki­ni­mui iš vals­ty­bės biu­dže­to ski­ria­ma 8 mln. li­tų.

Uk­mer­gei skir­ta 85,3 tūks­tan­čio li­tų. Šios lė­šos bus pa­da­lin­tos ra­jo­no se­niū­ni­joms.

Ben­druo­me­nės, ku­rios pui­kiai ži­no, ko joms la­biau­siai rei­kia, ga­lės nu­spręs­ti, ar ge­riau už skir­tas lė­šas su­tvar­ky­ti dar­že­lio ap­lin­ką, ar pa­dė­ti ne­pa­si­tu­rin­čiam ben­druo­me­nės na­riui, pa­ge­rin­ti gy­ve­ni­mo są­ly­gas ne­įga­liam žmo­gui, gal­būt or­ga­ni­zuo­ti vai­kų ar se­ne­lių už­im­tu­mą, tvar­ky­ti žai­di­mų aikš­te­les ar par­kus.

Tau­jė­nuo­se vy­ku­sio su­si­ti­ki­mo me­tu kiek­vie­nas me­ras pa­so­di­no po obe­lai­tę kaip ben­druo­me­nės vie­ny­bės, plėt­ros ir iš­tek­lių gau­si­ni­mo sim­bo­lį.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų