Vidiškiečiai pramogauja ir darbuojasi

Išmėgintos pramogos baidarėmis. Išmėgintos pramogos baidarėmis.

Vi­diš­kių mies­te­lio ben­druo­me­nės na­riai sma­giai lei­džia va­sa­rą. Po dar­bų nu­ta­rę pail­sė­ti, plau­kė bai­da­rė­mis. Jų iš vi­so bū­ta net try­li­kos.

 

„Plauk­ta ir gė­rė­ta­si Šven­to­sios kran­tais, lenk­ty­niau­ta ir tar­pu­sa­vy­je, ir su an­te­lė­mis. Po­il­sia­vie­tė­je ap­ta­rė­me plau­ki­mo re­zul­ta­tus, to­li­mes­nius ben­druo­me­nės veik­los pla­nus. Žai­dė­me fut­bo­lą, tin­kli­nį, vai­ši­no­mės ant lau­žo vir­ta kruo­pie­ne, at­ga­vo­me jė­gas pir­te­lė­je ant ra­tų“, – įspū­džiais da­li­jo­si apie iš­vy­ką pa­pa­sa­ko­ju­si Eg­lė Vait­kū­nie­nė.

Vie­ną sa­vait­ga­lį nu­tar­ta pra­leis­ti ir to­liau nuo Šven­to­sios kran­tų – Ni­do­je. „Jū­ra mus pa­si­ti­ko de­gi­nan­čiu smė­liu pa­plū­di­my­je ir šil­tu van­de­niu, pil­nu me­dū­zų. Plau­kio­jo­me lai­vu, ap­žiū­rė­jo­me smė­lio ko­pas, vaikš­čio­jo­me po Ni­dą, Per­val­ką. Ap­lan­kė­me Mi­ru­sias ko­pas, Ra­ga­nų kal­ną Juod­kran­tė­je, ste­bė­jo­me del­fi­nų šou Jū­rų mu­zie­ju­je“, – pa­sa­ko­jo ji.

Ben­druo­me­nę džiu­gi­na ir pa­čių nu­veik­ti dar­bai. Dar pa­va­sa­rį, anot E. Vait­kū­nie­nės, jos ta­ry­bos na­riai nu­spren­dė su­si­tvar­ky­ti, pa­gra­žin­ti mies­te­lio par­ką: „No­rim, kad jis tap­tų šei­mų po­il­sio vie­ta, šven­čių cen­tru. Ap­so­di­no­me me­de­liais, pu­še­lė­mis, vi­du­ry­je įren­gė­me al­pi­na­riu­mą, per vi­są par­ke­lį iš­grin­dė­me ak­me­nė­liais ta­ke­lį. Ne­tru­kus at­si­ras sū­puok­lės, suo­lai. Dau­gu­ma na­rių ėjo į par­ke­lį dirb­ti, ra­vė­ti, per saus­rą lais­ty­ti au­ga­lų.“

Už pa­gal­bą gra­ži­nant mies­te­lio par­ką ben­druo­me­nės na­riai dė­kin­gi V. Gry­bi­nui, V. Use­liui, J. Le­vu­liui, „Uk­mer­gės ver­smei“, se­niū­nui Vir­gi­li­jui Šta­rui.

Vi­diš­kie­čių pla­nuo­se – ne tik to­les­ni dar­bai, gra­ži­nant mies­te­lį, bet ir sma­gus tu­ri­nin­gas po­il­sis kar­tu su šei­mo­mis.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Komentarai  

-1 # Nu jo 2015-08-18 08:26
Kaip viskas Vidiskiuose grazu... Pora dienu pas gimines ten viesejau,alchasu bambaliniu kaimas,geria vidury miestelio priesais seniunija,prie upes geria,vemia,atlieka gamtinius reikalus,rekauja,uzkabineja zmones... Bomzynas vienu zodziu,o cia nupasakojo,tarsi butu koks rojaus kampelis! Rasykit taip kaip yra,o ne tik is gerosios puses.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Kaip per karščius gaivinatės?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų