Triratukas

Ukmergės kultūros naujienos

„Naujasis Baltijos šokis“ – didžiausias šiuolaikinio šokio festivalis Baltijos šalyse, kasmet rengiamas Lietuvos šokio informacijos centro ir „Vilniaus festivalių“.
Ukmergės senamiestis – puikiai išlikęs XIX–XX a. pr. valstybės saugomas urbanistikos paminklas.
Ukmergės savivaldybė skelbia sulaukusi intriguojančio pasiūlymo – parinkti pastatą, ant kurio galėtų tapyti garsus apdovanojimų pelnęs prancūzų grafičių kūrėjas.
Sigita ASTIKIENĖ Vlado Šlaito viešosios bibliotekos direktorė
Minint Kultūros dieną Ukmergėje pagerbti kultūrai labiausiai nusipelnę ukmergiškiai.
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka tęsia renginių ciklą apie pasaulio šalis ir kviečia pažinti Prancūziją.
Taujėnų gimnazijoje dvi dienas vyko 6-osios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šalies etapas. 
Leonpolio dvare startavo šių metų meno sezonas.
Lietuvos pagyvenusių žmonių  asociacijos Ukmergės rajono skyriaus nariai, išgirdę puikius atsiliepimus apie Jonavos baseiną, panoro patys įvertinti šį modernų daugiafunkcį sporto ir sveikatingumo kompleksą.
Genė VAITKŪNIENĖ Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Šventupės padalinio vyresnioji bibliotekininkė
Ukmergiškiai jau gali balsuoti už pačių rajono gyventojų pateiktas iniciatyvas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti.
Aldona KALESNIKIENĖ LPKTS Ukmergės filialo pirmininkė
Pasitinkant Vlado Šlaito viešosios bibliotekos jubiliejų, Bibliografijos-kraštotyros skyrius surinko buvusių bibliotekininkų prisiminimus. Jais pasidalijo daugiau kaip trys dešimtys į užtarnautą poilsį jau išėjusių darbuotojų. Pasakojimų kalba pateikta neredaguota, stengtasi išsaugoti gyvą tekstų kalbą, nutylėjimus.
Šia tema Ukmergės kraštotyros muziejuje praėjusią savaitę vyko popietė, kurioje diskutuojant bandyta atsakyti į šį jos organizatorių parinktą temos klausimą.
Liepos 15 dieną Ukmergėje buvo iškilmingai paminėtos monsinjoro Alfonso Svarinsko trečiosios mirties metinės.
Ukmergėje vyko tarptautinis fotografijos pleneras, skirtas grafo S. K. Kosakovskio 180-osioms gimimo metinėms paminėti. Dalyvavo fotografai iš Lenkijos, Ukrainos ir Lietuvos. Liepos 3–6 dienomis fotografijos meno profesionalai ir mėgėjai vaikščiojo didingosios Kosakovskių giminės keliais ir fiksavo gražiausius Ukmergės rajono kampelius.
Šią savaitę visoje šalyje vyksta Šaulio dienai, minimai birželio 27-ąją, skirti renginiai.
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos darbuotojai nusprendė pakeliauti, nenutoldami nuo knygos ir literatūros. Aplankė Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką ir sudalyvavo literatūrinėje-istorinėje ekskursijoje po Vilniaus senamiestį pagal rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės romaną „Silva rerum“.

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų