Ukmergės rajono policijos komisariatas skelbia, kad dėl saviizoliacijos ir karantino sąlygų nesilaikymo ikiteisminiai tyrimai savaitgalį Ukmergėje nebuvo pradėti.
Keičiama neseniai įsigaliojusi ir daug priekaištų iš savivaldybių sulaukusi tvarka.
Šią savaitę 20 šalies gydymo įstaigų neatlygintinai bus pristatyta 20 tūkst. litrų dezinfekcinio rankų skysčio, kuris bus panaudojamas medikų ir pacientų higienai, paviršių ir patalpų valymui.
Ukmergės rajono vadovai deda  pastangas, kad mūsų medikai gautų kuo daugiau apsisaugojimo nuo virusų priemonių.
Vyriausybė pratęsė karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos.
Paskutinį kovo sekmadienį, 29 d., trečią valandą nakties, laikrodžio rodyklės pasukamos valanda į priekį – įvedamas vasaros laikas.
26 metų ukmergiškė Kornelija Jankauskaitė slaugytoja jau ne vienus metus dirba Anglijoje. Mergina sako, kad atsakomybė pasirinkus šią profesiją kiekvienoje šalyje yra vienoda, tačiau skiriasi atlyginimai ir krūviai.
Vilniuje vyko iškilminga 2019 metų Lietuvos futbolo geriausiųjų apdovanojimų ceremonija, kurioje suspindėjo mūsų kraštietė, buvusi Ukmergės sporto centro auklėtinė Greta Kaselytė-Lukjančukė.
Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės rajono bendrija išsirinko naują pirmininką.
Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Šarūnas Petrauskas eis Ukmergės policijos komisariato kapeliono pareigas.
Lietuvos vyskupų konferencija pranešė, kad popiežius Pranciškus Kauno arkivyskupu paskyrė vyskupą Kęstutį Kėvalą.
  Deltuvos seniūnijoje, Tatkūnų kaime, gyvenančiam Broniui Bugeniui vasario 5 dieną sukako 100 metų. Senolis dar kruta po namus ir džiaugiasi rūpestinga artimųjų globa.
Keičiasi kompensacijos už sveikatai padarytą žalą gavimo tvarka. Nuo šiol pacientui nebereikės įrodinėti jį gydžiusio gydytojo klaidos ir su juo bylinėtis teismuose – kompensaciją už žalą sveikatai, jei ji bus nustatyta, išmokės Valstybinė ligonių kasa.
Į redakciją paskambinusi Lyduokiuose gyvenanti Anelė išsakė nuoskaudas dėl kaimyno pastatytos tvoros.
Skaitytojai teiraujasi, kodėl spaudoje nebeskelbiamos neblaivių vairuotojų pavardės, kaip būdavo seniau. Prisimena, kad tokia informacija anksčiau būdavo viešinama ir „Ukmergės žiniose“.
Maironio gatvės 2 namo gyventoja skundžiasi dėl nuolatinio triukšmo naktimis, gatvėje po langais triukšmaujančio jaunimo.
Į redakciją kreipėsi mūsų skaitytoja Bronė, tvirtinanti, kad „Iki“ prekybos tinklo parduotuvėje pasijuto apgauta.
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba sulaukia vis daugiau vartotojų prašymų apginti jų pažeistas teises sudarius pirkimo–pardavimo sandorį socialiniuose tinkluose.
Nuo penktadienio dėl koronaviruso tikrinami Ukmergės medikai.
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad Lietuvoje patvirtintas aštuntas mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Asmuo mirė Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose. Mirusysis priklausė rizikos grupei, rašoma ministerijos pranešime.
„Sodra“ skelbia, kad dėl trims darbuotojams nustatyto COVID-19 viruso uždaromi du „Sodros“ skyriai – Vilniaus teritorinis ir Ukmergės. Vilniuje dirbo apie 500, Ukmergėje per 40 darbuotojų.
Daiva ZIMBLIENĖ Rajono savivaldybės atstovė spaudai Bendrovė „Ukmergės keliai“ pradėjo Ukmergės miesto gatvių ir šaligatvių dezinfekavimą.
Pirmadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 484 užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejai. Gerokai pašoko ir Ukmergėje nustatytų infekuotųjų skaičius – 40 patvirtintų atvejų. Apie tai pranešė Ukmergės rajono savivaldybė. Guodžia tai, kad Ukmergė pirmoji ir vienintelė ėmėsi tirti visus savo medikus. Greitindami tyrimo apsukas ir plėsdami tiriamųjų žmonių ratą, užkirsime užkrato plitimą mieste ir rajone, sergantieji bus gydomi, jų aplinkos žmonės – izoliuojami....
Neseniai mokslininkai nustatė, kad kai kurios vyrų imuninės sistemos ląstelės veikia kitaip nei moterų, o kai kurios netgi tiesiogiai sąveikauja su lytiniais hormonais.

Veterinarijos klinika

Kasyba

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Kiek, manote, truks ekstremali situacija Lietuvoje ir pasaulyje?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų