Triratukas
Policijoje pradėtas tyrimas dėl pas ukmergiškį aptiktų narkotikų.
Vytauto g. 31-o namo gyventoja teiravosi dėl jų namo renovacijos. Pasakojo, kad namas pastatytas 1958 metais ir yra vienas pirmųjų daugiabučių namų, statytų po karo.
Vaidota MAJŪTĖ
Jau paaiškėjo, kam bus suteiktas Ukmergės rajono geriausio šių metų mokytojo vardas.
Savaitgalį Ukmergėje vyko pirmasis gatvės meno kūrėjų renginys – piešimas ant legalios grafičių sienos.
Želvos seniūnijos Remeisių kaimo gyventoja policijai pranešė, kad rugpjūčio 15 d., apie 19 val., patyrė sutuoktinio smurtą.
Rugsėjo 16 d. gimtajame profesoriaus Zigmo Zinkevičiaus Jogvilų kaime pašventintas koplytstulpis, skirtas Z. Zinkevičiaus atminimui. Šiemet sukanka 5-eri metai nuo profesoriaus mirties.
Vidiškių seniūnijos Mūšios viensėdyje, vaizdingame Šventosios upės krante įsikūręs Žibutės pievų ūkis.
Deltuvos senelių globos namuose – neeilinis įvykis. Čia paminėta sukaktis, kokios anksčiau niekada neteko švęsti.
Iš Ukmergės krašto kilusio kunigo Viliaus Valionio kelias į kunigystę – ilgas ir vingiuotas.
100-o metų jubiliejų rugsėjo 1-ąją paminėjo ukmergiškė Elena Bačiulienė.
Paaiškėjo konkurso į Ukmergės ligoninės vadovo postą laimėtojas. Juo tapo lig šiol 10 metų ligoninei vadovavęs Rimvydas Civilka.
Keičiasi kompensacijos už sveikatai padarytą žalą gavimo tvarka. Nuo šiol pacientui nebereikės įrodinėti jį gydžiusio gydytojo klaidos ir su juo bylinėtis teismuose – kompensaciją už žalą sveikatai, jei ji bus nustatyta, išmokės Valstybinė ligonių kasa.
Į redakciją paskambinusi Lyduokiuose gyvenanti Anelė išsakė nuoskaudas dėl kaimyno pastatytos tvoros.
Skaitytojai teiraujasi, kodėl spaudoje nebeskelbiamos neblaivių vairuotojų pavardės, kaip būdavo seniau. Prisimena, kad tokia informacija anksčiau būdavo viešinama ir „Ukmergės žiniose“.
Maironio gatvės 2 namo gyventoja skundžiasi dėl nuolatinio triukšmo naktimis, gatvėje po langais triukšmaujančio jaunimo.
Į redakciją kreipėsi mūsų skaitytoja Bronė, tvirtinanti, kad „Iki“ prekybos tinklo parduotuvėje pasijuto apgauta.
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba sulaukia vis daugiau vartotojų prašymų apginti jų pažeistas teises sudarius pirkimo–pardavimo sandorį socialiniuose tinkluose.
2019 metais Lietuva pateko į daugiausia alkoholio vartojimą sumažinusių šalių penketuką.
Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.
Klaipėda, kaip vienas iš Lietuvos didžiųjų miestų, gali didžiuotis aukšto lygio medicinos paslaugomis, ypač chirurgijos srityje.
Dažniausiai sužinojus onkologinės ligos diagnozę, pirmoji reakcija į šią žinią yra šokas. Žmogus negali patikėti, kad tai atsitiko būtent jam, jį užgriūna didžiulė psichologinė, emocinė ir fizinė našta.
Ukmergės ligoninėje dirbtinis intelektas padeda užtikrinti radiologinių tyrimų kokybę – įdiegta bendrovės „Oxipit“ sukurta „Quality“ sistema.

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų