Triratukas
Birželio 20 d. policijoje gautas vyro pareiškimas apie tai, kad asmenys, kurie yra ar buvo namo Ukmergėje savininkai, pasisavino minėtame name paliktą jo turtą.
Kauno arkivyskupijos kurija informuoja apie paskelbtus ir įteiktus naujus kunigų skyrimus.
Liepos 6 d. Ukmergėje vyks XVII Aukštaitijos regiono sutartinių šventė „Sutarjėla“.
Birželio 24-osios rytą, apie 9 val. 20 min., Ukmergės Pilies parke pastebėta, kad pavogtas robotas žoliapjovė „Husqvarna“.
Asociacija „Tavo Europa“ kartu su parneriais iš Rumunijos, Prancūzijos ir Suomijos vykdo projektą ,,Rural Youth Parliament“, skirtą jaunimui iš kaimo vietovių. Jo metu kuriamas edukacinis įrankis, kuris bus prieinamas virtualiai.
Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie kaitrą. 2022 m. birželio 27–30 dienomis dienos temperatūra daugelyje rajonų sieks 30–34 laipsnius karščio.
Daiva STIMBURIENĖ UKC Deltuvos skyriaus renginių organizatorė
Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje kolegos atsisveikino su tarnybą paliekančiu Sauliumi Gelūnu.
Žinomas atlikėjas ukmergiškis Tomas Krivickas ir grupė „Requiem“ pristato naują vasarišką kūrinį „Beržas“ ir pažada, kad rudenį gerbėjai sulauks naujo jų albumo.
Ukmergės bendradarbystės centras (BC) „Spiečius“ vykdo veiklą, skatinančią naujų verslų kūrimąsi, bei teikia nemokamas paslaugas pradedančiam verslui.
Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje praėjusią savaitę vyko Ukmergės rajono savivaldybės gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondo apdovanojimų renginys.
Ukmergės rajono Garbės piliečio vardas šeštadienį, Miesto šventės dieną, iškilmingai suteiktas rajono vartotojų kooperatyvo direktorei Angelei Andrikonienei. Tai – pirmoji šį vardą pelniusi verslo atstovė.
Keičiasi kompensacijos už sveikatai padarytą žalą gavimo tvarka. Nuo šiol pacientui nebereikės įrodinėti jį gydžiusio gydytojo klaidos ir su juo bylinėtis teismuose – kompensaciją už žalą sveikatai, jei ji bus nustatyta, išmokės Valstybinė ligonių kasa.
Į redakciją paskambinusi Lyduokiuose gyvenanti Anelė išsakė nuoskaudas dėl kaimyno pastatytos tvoros.
Skaitytojai teiraujasi, kodėl spaudoje nebeskelbiamos neblaivių vairuotojų pavardės, kaip būdavo seniau. Prisimena, kad tokia informacija anksčiau būdavo viešinama ir „Ukmergės žiniose“.
Maironio gatvės 2 namo gyventoja skundžiasi dėl nuolatinio triukšmo naktimis, gatvėje po langais triukšmaujančio jaunimo.
Į redakciją kreipėsi mūsų skaitytoja Bronė, tvirtinanti, kad „Iki“ prekybos tinklo parduotuvėje pasijuto apgauta.
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba sulaukia vis daugiau vartotojų prašymų apginti jų pažeistas teises sudarius pirkimo–pardavimo sandorį socialiniuose tinkluose.
Visi mes tikimės, kad niekada neteks išgirsti onkologinės ligos diagnozės.
Ukmergės ligoninė informuoja, kad nuo gegužės 1 d. uždaromas Akušerijos skyrius ir nebebus budinčio gydytojo akušerio-ginekologo.
Medicinos darbuotojų dienos, minėtos balandžio 27-ąją, proga kultūros centre pasveikinti mūsų rajono medikai.
Gerėjant kovidinei situacijai, Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai trečiadienį paviešino žinią, kad privalomo veido kaukių dėvėjimo daugelyje uždarų patalpų nebeliks jau nuo šiandien.
Valstybinė ligonių kasa pranešė, kad nuo gegužės mėnesio nebefinansuos Ukmergės ligoninės Akušerijos skyriaus paslaugų.
Situacija dėl COVID-19 nuolat gerėja. 14-os dienų sergamumo 100 tūkst. gyventojų rodiklis Ukmergės savivaldybėje dabar 1 425. Lietuvos rodiklis – 1 968.

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų